کد خبر : 1281
تاریخ انتشار : یکشنبه 29 دسامبر 2019 - 3:29

شهردار فومن مطرح کرد:

ابهام در قراردادهای مالی تیم فوتبال شهرداری فومن

ابهام در قراردادهای مالی تیم فوتبال شهرداری فومن

شهردار فومن در جلسه نود ششم شورای شهر فومن با اشاره به توضیحات تکمیلی در خصوص وضعیت تیم فوتبال شهرداری فومن اظهار کرد : این تیم به علت عدم درآمد کافی به این وضعیت گرفتار شده است.

به گزارش بهجت خبر، شهردار فومن در جلسه نود ششم شورای شهر فومن با اشاره به توضیحات تکمیلی در خصوص وضعیت تیم فوتبال شهرداری فومن اظهار کرد : این تیم به علت عدم درآمد کافی به این وضعیت گرفتار شده است.

به گزارش اعجازقلم رضامحمدی با بیان اینکه به علت احیای زمین ورزشی آزادی فومن بازی های خانگی شهرداری فومن در رشت برگزار می شود، گفت: متاسفانه مدیران قبلی شهرداری تعریف درستی از تیم داری نداشته اند.

وی با اشاره به اینکه باید مقدمات مزایده تیم شهرداری به موقع صورت می گرفت، افزود: واگذاری تیم صورت گرفت اما چون مزایده به صورت قانونی اجرا نشده بود هیات تطبیق با واگذاری تیم به آقای ملکی موافقت نکرد.

این مسوول بسیاری از قراردادهای مالی تیم فوتبال شهرداری فومن را پر از ابهام دانست و بیان کرد ؛ نقض حقوقی قراردادها سبب شده بار حقوقی زیادی گریبان گیر این تیم باشد.

رضا محمدی از واگذاری این تیم خبرداد و گفت: در تلاشیم با ثبت در سامانه مربوطه بتوانیم تیم را در مهلت مقرر به بخش خصوصی واگذار کنیم.

شهردار فومن با اشاره به عملیات مختلف جهت بازسازی و مرمت پروژهای گذشته در شهرداری که بدون نگاه کارشناسی و تنها به صورت جزیره ای عمل شده بود، افزود : وضعیت گذشته سبب شده عملکرد ما به چشم نیاید.

انتهای پیام

/ندا یکتاپرست

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.