کد خبر : 2037
تاریخ انتشار : چهارشنبه 29 ژانویه 2020 - 6:31

رئیس هیات کشتی فومن در واکنش انتقادی به سیاسی بازی های برخی مسئولان؛

رئیس اداره ورزش در مدیریت خود به دیگران متکی نباشد / پیشرفت جوانان فومن دل بدخواهان مردم را لرزانده است

رئیس اداره ورزش در مدیریت خود به دیگران متکی نباشد / پیشرفت جوانان فومن دل بدخواهان مردم را لرزانده است

به گزارش بهجت خبر؛ سید ابراهیم خامسی  با بیان اینکه خانه کشتی فومن و ورزش کشتی در چند سال اخیر از حمایت های برخی مسئولان شهرستان مغفول مانده است، گفت: راه ورود امکانات به رشته کشتی فومن که در سال های اخیر رونق بسیاری گرفته، بسته شده است. رییس هیات کشتی فومن با تصریح براینکه

به گزارش بهجت خبر؛ سید ابراهیم خامسی  با بیان اینکه خانه کشتی فومن و ورزش کشتی در چند سال اخیر از حمایت های برخی مسئولان شهرستان مغفول مانده است، گفت: راه ورود امکانات به رشته کشتی فومن که در سال های اخیر رونق بسیاری گرفته، بسته شده است.

رییس هیات کشتی فومن با تصریح براینکه برخی از مسئولان شهرستان سعی در تخریب هیات کشتی داشته اند، افزود: بودجه های ورزشی که باید برای هیات کشتی هزینه میشد، هرگز به این هیات نرسید.

وی با تاکید براینکه مرحوم جهان پهلوان سهیل پرسته نیز از دست این بی مهری ها و دورویی های برخی مسئولان که فقط وعده های بی اثر داده اند، دلخورند، خاطرنشان کرد: خانواده مرحوم پرسته نیز از مسئولان ورزش و نماینده شهرستان بابت این مسایل شاکی هستند.

خامسی با یادآوری هیات کشتی بارها با اداره ورزش و دفتر نماینده شهرستان در خصوص موانع پیرامون هیات نامه نگاری کرده، اما هرگز پاسخ مثبت و مناسبی نگرفته است، اظهار داشت: برخی مسئولان ارشد فومن از پر رنگ بودن و ابتکارات مسئولان جوان این شهرستان هراسان بوده و دلخور می شوند.

رییس هیات کشتی فومن با تصریح براینکه برخی مسئولان فومن با اینکه هیچ عملکردی برای ورزش نداشته اند، اما تلاش می کردند که چسب بر دهان منتقدان و دلسوزان ورزش بزنند، گفت: این تخریب ها حتی تا ایجاد تغییرات در مدیریت های این هیات پیش رفت، اما با حمایت های استانی نتیجه نگرفت.

وی با اشاره به اینکه این حرکت های ضد اخلاقی برخی ها، توهین به پیشکسوتان کشتی فومن بود، متذکر شد: رییس اداره ورزش فومن باید بیشتر ازینکه متکی به افراد دیگر باشد، خودش باید مدیریت ورزش را انجام دهد.

خامسی با بیان اینکه میلیون ها تومان بودجه های ورزشی فومن بخاطر همین مسایل های سیاسی برگشت خورده اند، ادامه داد: هیات کشتی و خانه کشتی در چندسال اخیر مورد بی مهری های زیادی قرار گرفته اند.

سید ابراهیم خامسی هیات کشتی فومن را یک هیات ورزشی پیشرو و متعهد و با انسجام در بین ورزشکاران و پیشکسوتان کشتی دانست و افزود: این اتحاد پیسرفت محور، دل بدخواهان توسعه فومن را لرزانده است.

شایان ذکر است سید ابراهیم خامسی از جوانان مطرح و برجسته فومن است که در عرصه های کشوری اذان، قرائت و ترتیل قرآن مجید برای فومن افتخار آفرینی کرده و مدیرعاملی انجمن حمایت از زندانیان غرب گیلان را نیز برعهده دارد و پس از ورود خود به ریاست هیات کشتی فومن، موفقیت های زیادی را با دستان خالی و بدون پشتوانه سیاسی نصیب این ورزش پهلوانی شهرستان کرده است.

حرف اول فومن و شفت

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.