کد خبر : 2736
تاریخ انتشار : دوشنبه 6 آوریل 2020 - 14:03

فرماندار فومن:

روسای ادارات حوزه کشاورزی گزارش اقدامات و عمکرد خود را برای رفع مشکلات کشاورزان ظرف یک هفته به فرمانداری ارائه کنند/ نسبت به تثبیت و ترمیم چهار طرف پل آبنما روستای گوراب پس اقدام شود

روسای ادارات حوزه کشاورزی گزارش اقدامات و عمکرد خود را برای رفع مشکلات کشاورزان ظرف یک هفته به فرمانداری ارائه کنند/ نسبت به تثبیت و ترمیم چهار طرف پل آبنما روستای گوراب پس اقدام شود
در آستانه آغاز فصل کشاورزی، فرماندار فومن با حضور در روستا ها و بازدید از آخرین وضعیت و مشکلات سردهنه های شهرستان گفت: روسای ادارات حوزه کشاورزی گزارش اقدامات و عمکرد خود را برای رفع مشکلات کشاورزان ظرف یک هفته به فرمانداری ارائه کنند.

به گزارش بهجت خبر، در آستانه آغاز فصل کشاورزی، محمدرضا محسنی فرماندار شهرستان فومن همراه با جمعی از مسئولان ذی ربط حوزه کشاورزی در شهرستان فومن با حضور در چند نقطه از شهرستان، در جریان آخرین وضعیت و مشکلات سردهنه های شهرستان قرار گرفت.

محسنی در ابتدای بازدید خود با حضور در روستای گوراب پس و بازدید از پل آبنمای این روستا، دستور داد نسبت به تثبیت و ترمیم چهار طرف پل آبنما اقدام شود و پس از اقدامات اداره راهداری در رفع فوری مشکلات پل، پیمانکار مربوطه با هدایت بنیاد مسکن شهرستان، ابتدا با سنگ لاشه و سپس با قالب بندی بتنی اقدام نماید.

همچنین فرماندار شهرستان با حضور در منطقه پایین دست این پل که مجموعا اراضی کشاورزی چهار روستا به مساحت ۷۰۰ هکتار را آبرسانی می کند، به منظور رفع مشکل سردهنه موجود در منطقه، دست اندرکاران امور آب را مکلف به سنگ ریزی و همچنین انجام طرح مطالعاتی و ارائه نقشه مشخصات و تعریف پروژه جدید برای سال ۹۹ با اعتبارات شهرستانی و استانی کرد.

محسنی در ادامه این بازدید با حضور در روستای کلفت، با تاکید بر لزوم تلاش جهت جلوگیری از تخریب هرچه بیشتر جاده داخل بافت در این روستا، دستور داد ادارات بنیاد مسکن و امور آب فومنات نسبت به ترمیم مجدد جاده در حال تخریب اقدام فوری نمایند و پس از ارائه طرح توسط بنیاد مسکن و تایید امور آب اقدامات لازم انجام شود.

همچنین فرماندار شهرستان فومن درخصوص مشکل سردهنه روستای رودبارچیره دستورات و راهکارهای لازم را ارائه کرد تا در سال ۹۹ جزو پروژه های جدید شهرستان باشد.

در پایان، محسنی با بیان این که از ۳۵ دهنه اصلی شهرستان، ۲۰ دهنه بازسازی شده است، تاکید کرد با توجه به آغاز فصل کشاورزی و اهمیت رفع مشکلات کشاورزان زحمتکش شهرستان فومن، روسای ادارات مربوطه در این خصوص ضمن پیگیری های لازم، ظرف یک هفته باید گزارش اقدامات و عملکرد خود را به فرمانداری ارائه کنند.

/انتهای پیام

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.