کد خبر : 3318
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 29 سپتامبر 2020 - 1:22

یادداشت/مهدی نصیری راد؛

فرار رو به جلو، استراتژی انتخاباتی حامیان دولت بنفش!

فرار رو به جلو، استراتژی انتخاباتی حامیان دولت بنفش!

به گزارش بهجت خبر؛ دولت تدبیر و امید با شعار حل مشکلات طی صد روز در سال ۹۲ با حمایت اصلاح طلبان و گروه های دیگری که بعدها خود را اعتدالگرا نامیدند روی کار آمد و تا چند سال سران این دولت، دولت های نهم و دهم را مسبب بروز برخی از مشکلات کشور میدانستند.

به گزارش بهجت خبر؛ دولت تدبیر و امید با شعار حل مشکلات طی صد روز در سال ۹۲ با حمایت اصلاح طلبان و گروه های دیگری که بعدها خود را اعتدالگرا نامیدند روی کار آمد و تا چند سال سران این دولت، دولت های نهم و دهم را مسبب بروز برخی از مشکلات کشور میدانستند.

از طرفی قمار برجام که ساده انگارانه با تمنای از استکبار جهانی جهت حل مشکلات اقتصادی با شعار چرخش همزمان سانتریفیوژها و هم چرخش چرخ اقتصاد و معیشت مردم دنبال میشد عاقبت دلار ۴ هزار تومانی را امروز به ۲۹ هزار تومان رسانیده و فجایع اقتصادی سختی را برای مردم کشور به ارمغان آورده است.

در طی این سال ها گروهی از رجال سیاسی و ملی در برابر سیاست های غلط دولت اعتدالگرایان و اصلاح طلبان خاصه در موضوع تصویب برجام و عدم توجه به ظرفیت های داخلی جهت حصول پیشرفت عادلانه در سطح کشور مبارزه و مجاهده می کردند که همواره با ادبیات سخیف و هتاکانه رئیس دولت های یازدهم و دوازدهم مواجه شدند.

البته ناگفته نماند مجالس نهم و دهم تا حدود زیادی از عملکرد دولتی ها حمایت کردند و داستان تصویب بیست دقیقه ای برجام با مدیریت مستقیم لاریجانی و افتضاح های دیگری که از جمله معروفترینشان میتوان به سلفی حقارت گروهی از نمایندگان آن مجالس و یا نقش برخی از همان نمایندگان در جریان احتکار ها و لابی ها با خودروسازان که به بازداشت دو تن از نمایندگان کمیسیون صنایع انجامید اشاره کرد البته نمونه هایی تاسف برانگیز دیگری از عملکرد لیبرالی مدیران دولتی و نمایندگان فراکسیون اکثریت امید به کرات قابل استناد هست که در این مقال لاجرم نمی گنجد.

اما آن چیزی که این روزها از لابلای اخبار و فضای مجازی مشاهده میکنیم هجمه سنگین رسانه های زنجیره ای اصلاح طلب و حامی دولت به مجلس یازدهم است. بله اکثریت مجلس یازدهم در تصرف اصولگرایانی است که سال ها مخالف تفکر حاکمان دهه اخیر کشور بوده اند و در عملکرد اصولگرایانه این مجلس حتما نقاط ضعف و قابل نقدی مشاهده میگردد اما بسیار اسف برانگیز است حامیان مسببان وضعیت امروز کشور برخی نقاط ضعف بهارستان نشینان فعلی را برجسته میکنند تا به مقصود سیاسی خود نائل شوند.

بله قطعا دریافت خودروی دنا پلاس توسط نماینده ها در شرایطی که مردم در وضعیت مناسبی قرار ندارند پسندیده نیست و باید دقت کنیم حتما نقد به عملکرد برخی اصولگرایان وارد است و توجه نماییم مجلس یازدهم مجلس اصولگرایی است که به دنبال تغییر وضعیت اقتصادی کشور و خدمت گذاری می باشد اما با تعبیر مجلس انقلابی همچنان فاصله دارد و برخی منافقانه و خناثانه این مفهوم آرمانی را هدف توطئه های خود قرار داده اند.

مجلس یازدهم در طی این چند ماه انصافا در حوزه های نظارت و حل مسائل اقتصادی کشور گام های عملی برداشته است و همین دغدغه حل مشکلات اقتصادی در قالب طرح یارانه کالایی الکترونیک به ۶۰ میلیون ایرانی و … خبر از تفاوت این مجالس با مجالس قبلی دارد که همین سبب تمجید رهبر معظم انقلاب از این مجلس گردید و بر کسی پوشیده نیست که تمام این هجمه های رسانه ای با انگیزه های سیاسی صورت می گیرد. برخی رسانه ها و جریانهای سیاسی که در طی ۷ سال گذشته کوچکترین نقدی بر عملکرد مسئولین وابسته به جریان خودشان نداشته اند، در طی ماه های گذشته بیشترین نقدها و تخریبها را بر علیه مجلس یازدهم انجام داده اند و عملکرد این مجلس را مسبب تمام مشکلات ایجاد شده در سالهای اخیر از گرانی دلار گرفته تا برجام و تورم و تحریم و… می دانند!

هدف این رسانه ها و جریانهای سیاسیِ پشتیبان آنها نیز کاملا مشخص است. می خواهند با فرار رو به جلو، بار سنگین پاسخگویی به مردم را از روی دوش مسببین اصلی این مسایل و مشکلات بردارند و کارنامه اسفبار دوستانشان را تطهیر کنند. اما مطمئنا افکار عمومی ما فریب این بازی های سیاسی و رسانه ای را نخواهند خورد و تلاش این جریانهای سیاسی و ارگانهای رسانه ای آنها برای ناامید سازی مردم از مجلس و ایجاد دوقطبی های کاذب سیاسی و اجتماعی در انتخابات پیش رو با ناکامی روبرو خواهد شد.

مهدی نصیری راد

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.