کد خبر : 3641
تاریخ انتشار : جمعه 16 اکتبر 2020 - 22:23

سردار حجازی خطاب به ترامپ:

اگر منطقه برای شما امن‌تر شده چرا پیغام‌ می‌دهید به ما فرصت دهید

اگر منطقه برای شما امن‌تر شده چرا پیغام‌ می‌دهید به ما فرصت دهید
جانشین نیروی قدس سپاه در واکنش به اظهارات ترامپ مبنی بر اینکه بعد از شهادت سردار سلیمانی، منطقه برای نیروهای آمریکایی امن‌تر شده است، گفت: اگر منطقه برای شما امن‌تر شده، چرا فرار می‌کنید.
وی تصریح کرد: آیا این چنین چیزی را می‌خواهید برای ملت ایران آرزو کنید. برای کشور چنین سرنوشتی را می‌خواهید آرزو کنید. برای کشورهای جهان و ملت‌های مسلمان چنین سرنوشتی را آرزو می‌کنید.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به تنها ماندن آمریکا در عرصه‌های گوناگون، خاطرنشان کرد: همه دیدند در شورای امنیت چندبار آمریکا تنها ماند و حتی متحدین همیشگی اروپایی، آن را تنها گذاشتند.

سردار حجازی، خروج آمریکا از معاهده‌های جهانی را یادآور شد و گفت: آیا این به جز انزواست.

وی با اشاره به مناظره‌های انتخاباتی بین نامزدهای دموکرات و جمهوری خواه آمریکا، تصریح کرد: بایدن خطاب به ترامپ گفت که تو آمریکا را منزوی کردی و اکنون واشنگتن در جهان منزوی است.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره ناتوانی آمریکا در همراه کردن جهان با سیاست‌های این کشور نیز گفت: وقتی می‌خواهند در رای گیری‌های مجامع جهانی یارگیری کنند، چند کشور کوچک که باید با ذره بین آنها را در نقشه جهان پیدا کرد را با خود همراه می‌کنند.

سردار حجازی با بیان اینکه این همان آمریکایی است که در گذشته با یک چشم غره به سمت اروپا و آسیا همه را با خود متحد می‌کرد، ادامه داد: این آمریکا، امروز تنهاست و منزوی‌تر از همیشه است.

وی خاطرنشان کرد: ترامپ جنایتکار و آدم‌کش مرتباً در سخنرانی‌های انتخاباتی ادعا و اظهار می‌کند با اقدامات وحشیانه من آمریکا امروز امن‌تر است و بعد از شهادت سردار سلیمانی، آمریکا امن‌تر شده است.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خطاب به مقامات کاخ سفید گفت: اگر آمریکا امن تر شده پس چرا در پایگاه‌های خود مثل بید برخود می‌لرزید. چرا با انواع پیام‌ها و پیغام‌ها خواهش و تمنا می‌کنید که لختی به ما فرصت بدهید. چرا نیروهای آمریکایی در سراسر جهان در وحشت به سر می‌برند.

سردار حجازی درباره تلاش آمریکا برای خروج سریع‌تر از منطقه نیز گفت: آمریکا می‌خواهد از افغانستان به سرعت فرار کند به طوری که حتی رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا مخالفت کرده و گفته که با این سرعت خارج شدن صحیح نیست.

وی با بیان اینکه این نحوه خارج شدن از منطقه از روی ترس است یا برنامه‌ریزی، گفت: اگر منطقه برای شما امن‌تر شده برای چه فرار می‌کنید.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر ملاحظات انتخاباتی نبود امروز یک سرباز آمریکایی در عراق باقی نمانده بود. اینها برای اینکه بتوانند موازنه را در انتخابات برقرار کنند تلاش می‌کنند خود را در منطقه حفظ کنند و سرپا نگه دارند.

سردار حجازی با بیان اینکه ترامپ جنایتکار و آدمکش تصور می‌کند با این جنایت‌ها در امنیت به سر می‌برد، اما این طور نیست و آنها باید بایستند و تقاص جنایت‌های خود را بپردازند.

وی گفت: جریان مقاومت ادامه داشته و ادامه خواهد داشت و تجربه ثابت کرده خط و محور مقاومت، همواره پیروزی و پیشرفت نصیبش شده و آنچه نصیب دشمن شده پسرفت و رسوایی است.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به عادی سازی روابط برخی رژیم‌های عربی با رژیم صهیونیستی گفت: درست است بعضی از کشورهای منطقه به مسیر عادی سازی یا علنی سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس را رقم زدند اما بر اساس بررسی‌های دقیق علمی، ملت‌های مسلمان منطقه با این گونه اقدامات به شدت مخالف هستند.

سردار حجازی تصریح کرد: هیچکدام از ملت‌ها حتی ملت‌های همین کشورهایی که به ظاهر در آنها، مردم دنبال عیش و نوش خودشان هستند؛ حتی آنها هم با عادی سازی روابط موافق نیستند.

وی درباره تلاش برخی رژیم‌های عربی برای کسب امنیت از تل آویو نیز گفت: کسی که با ملت خودش قهر می‌کند و کسی که هیچ امنیتی ندارد می‌خواهد امنیت را از کشوری که خود در ناامنی به سر می‌برد، وام بگیرد.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: رژیم اشغالگر قدس بیش از ۸۰ روز است که «یک لنگ پا ایستاده» و منتظر انتقام حزب‌الله لبنان است و منتظر است ببیند اقدام حزب‌الله به کجا می‌انجامد.

سردار حجازی با بیان اینکه مزدوران رژیم صهیونیستی در مرزها ظاهر نمی‌شوند و در مخفیگاه‌ها به سر می‌برند، افزود: شما می‌خواهید امنیت را از چنین رژیمی به عاریت بگیرید؛ رژیمی که خود حتی امنیت ندارد و امنیت خود را وامدار پول‌ها و تجهیزات وارداتی آمریکا می‌داند.

وی گفت: لعن و نفرین ملت‌های منطقه و آزادی‌خواهان جهان و دلاوران محور مقاومت بر سازشکاران و کسانی است که دست در دست رژیم منحوس صهیونیستی قرار دادند و از پشت به ملت فلسطین خنجر زدند.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: انشاءالله دیری نخواهد پایید که شما پیروزی، پیشرفت، عزت و قدرت محور مقاومت را شاهد خواهید بود. همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند فشار حداکثری به روسیاهی حداکثری مبدل خواهد شد.

/انتهای پیام

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.