کد خبر: 10762تاریخ انتشار : ۱۷:۲۲:۵۸ - سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷

شب گذشته:

شب هشتم محرم هئیت محبان حضرت فاطمه(س) شهرستان فومن + تصاویر

شب گذشته مراسم عزاداری شب هشتم محرم هئیت محبان حضرت فاطمه(س) شهرستان فومن با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی نصیری و با مداحی کریلایی حسین صیاد مرزی برگزار شد.

به گزارش بهجت خبر؛ شب گذشته مراسم عزاداری شب هشتم محرم هئیت محبان حضرت فاطمه(س) شهرستان فومن با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی نصیری و با مداحی کریلایی حسین صیاد مرزی برگزار شد.

🖋خلاصه سخنرانی

📚موضوع: #آموزه_های_قرآنی_عاشورا (۸)

▪️در مجالس اهل بیت علیهم السلام با #وضو و حضور ذهن باشیم و دنبال سر و صدا و #خودنمایی نباشیم و خود را ارزان نفروشیم.

▪️شان #اهل_بیت علیهم السلام را در حد رابطه خویشاوندی پایین نیاوریم و رابطه #امامت و #ولایت را ببینیم.

▪️ #شوق_مرگ از علائم دوستی #خداست مثل قاسم بن الحسن علیه السلام و شهدای کربلا.

▪️خداوند در قرآن می فرماید #خود، خانواده و جامعه را اصلاح کنید و خودتان را دریابید و غافل نباشید. به #ندای_خدا گوش کنید خود را احیا کنید و به فکر #آخرت خود باشید.

▪️چهره دنیا به نسبت ۵۰ سال قبل تغییر کرده است #خانواده ها توجه ویژه در تربیت فرزندان خود داشته باشند و با آنها همراهی کنند.

▪️ #انقلاب_جنسی و ترویج #فحشا و فساد در غرب در ۵ دهه اخیر به این صورت درآمده و این موج فحشا به کشورهای اسلامی سوق داده شده است.

▪️این #انقلاب و #رهبری موهبت و #تحفه_الهی است که باید قدر آن را بدانیم در دوران پهلوی سیاست ترویج فحشا به صورت علنی در دستور کار قرار داشت. بعد انقلاب هم از طریق #رسانه و #فضای_مجازی ترویح فحشا در حال انجام است.

▪️برخی از مسئولین با دزدی مال مردم، #دین و #ایمان مردم را می دزدند.

▪️ #امام_علی علیه السلام می فرمایند لعنت خدا بر کسی که به ایمان و دین مردم #خیانت کند در قیامت #پیامبر_اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و #اهل_بیت علیهم السلام چنین شخصی را لعن کرده و برخورد سختی می کنند.

/انتهای پیام