کد خبر: 1402تاریخ انتشار : ۸:۵۱:۴۰ - پنج شنبه ۹ آذر ۱۳۹۶

قهرمان پرآوازه شهرستان فومن در مسابقات رزمی؛

امیدوارم عنوان بهترین فایتر را در مسابقات استانی موی تای فومن بگیرم/موی تای فومن در ۴ یا ۵ سال اخیر بسیار پیشرفت داشته است/استاد منزوی با جان و دل برای پیشرفت بچه های فومن تلاش می کند

نیما رضی زاده قهرمان پرآوازه شهرستان فومن در مسابقات رزمی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت خبر در رابطه با ورزش موی تای گفت: امیدوارم عنوان بهترین فایتر را در مسابقات استانی موی تای فومن بگیرم.

به گزارش بهجت خبر؛ نیما رضی زاده رزمی کار برجسته فومنی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت خبر در رابطه با ورزش موی تای گفت: موی تای ورزش اصیل تایلندی است ک بسیار مورد توجه جوانان کشورمان و شهر پرافتخارمان فومن قرار گرفته است. البته باید گفت که  بروز این علاقه و استقبال در فومن از زحمات هر روزه و حمایت های استاد منزوی منشا می گیرد که الحق و الانصاف با جان و دل برای پیشرفت بچه های فومن تلاش می کند.

قهرمان پرآوازه شهرستان فومن در مسابقات رزمی در رابطه با پیشرفت موی تای فومن اظهار کرد: موی تای فومن در ۴ یا ۵ سال اخیر که مشکلات بسیاری را پشت سر گذاشته است بسیار پیشرفت داشته است و امروز بنده شاهد رشد و پیشرفت هر روزه نسبت به روز قبل اعضای موی تای فومن هستم.


نیما رضی زاده در رابطه با وضعیت اعضای تیم موی تای فومن تصریح کرد:‌ در مورد نونهالان و نوجوانان نظری نمی دهم چون  فرصت بسیاری برای کسب نام آوری دارند اما برای چند نفر  از بچه های جوانان و بزرگسالانمان واقعا انتظار خوش رنگ ترین مدال ها را در مسابقات استانی موی تای که جمعه ۱۰ آذر در فومن برگزار می شود دارم.

رزمی کار برجسته فومنی با اشاره به وضعیت آمادگی خود تاکید کرد: در مورد خودم باید بگویم ۸ ماه استراحت داشتم به این دلیل که قبلش ۲۰ هفته به صورت مداوم در مسابقاتی اعم از لیگ ساندای استان، لیگ دسته یک کشور، مسابقه کشوری موی تای تهران، کیک بوکس اصفهان و حرفه ای قم بازی کردم و بدنم فشار زیادی را تحمل کرد و در حال حاضر یک ماه است تمرین حرفه ای را شروع کردم اما بخاطر همشهریانم که همیشه لطف زیادی به بنده داشتند با اینکه  در وزن ایده آلم نیستم بازی می کنم و امیدوارم مانند مسابقات هفته گذشته در انزلی عنوان بهترین فایتر را در مسابقات استانی موی تای در فومن بگیرم.

 

وی در پایان در رابطه با مقام های کسب شده خودش خاطر نشان کرد: تا کنون ۱۱ مدال طلای کشوری شامل ۸ دوره طلای کیک بوکس کشوری باسبک های متفاوت، ۲ دوره موی تای کشور و ۱دوره تای بوکس حرفه ای می باشد و  بیش از ۳۰ طلای کیک و موی تای و تای بوکس و ساندای استان و همچنین مدال نقره کشور سال ۸۷ کیک بوکس، بالغ بر۱۵ مسابقه حرفه ای تک بازی جایزه بزرگ ک بهترینشان مسابقه در شیراز و زنجان بود و من تک نماینده استان بودم و بر حریفان غلبه کردم. ناگفته نماند که احکام بازی های حرفه ای یا نام درستش سوپر فایت از عناوین کشوری برایم باارزش ترند چون با رقبایی بازی داشتم و پیروز شدم که هر کدام مدال های بین المللی زیادی داشتند وتعدادی مدالها و احکام اعم از کاپ حرفه ای و چندین بازی که حکم فنی ترین فایتر مسابقات رینگی را به بنده دادند از جمله افتخاراتم به شمار می آید.