کد خبر: 1807تاریخ انتشار : ۲۰:۲۴:۲۸ - شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶

روز گذشته در فومن صورت گرفت؛

برگزاری باشکوه مسابقات قهرمانی موی تای استان گیلان

مسابقات قهرمانی موی تای استان گیلان روز گذشته در سالن شهید چمران شهرستان فومن برگزار گردید.

به گزارش بهجت خبر؛ مسابقات قهرمانی موی تای استان گیلان روز گذشته در سالن شهید چمران شهرستان فومن برگزار گردید.

در این مسابقات که با حضور ۱۸۲ موی تای کار از ۱۲ شهرستان ( رشت- انزلی- آستارا- رودسر- تاش- رضوانشهر- فومن- صومعه سرا- آستانه اشرفیه- رودبار- ماسال- شفت) حضور داشتند که در ۴ رده سنی ( نونهالان – نوجوانان- جوانان و جوانان ) با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در پایان این رقابت ها در مجموع تیمی به ترتیب : شهرستان رشت با ۱۶ مدال طلا- ۱۲ مدال نقره و ۱۳ مدال برنز در سکوی اول و شهرستان های ؛ صومعه سرا ( با ۶ مدال طلا – ۲ مدال نقره و ۳ مدال برنز ) و فومن ( با ۵ طلا – ۴ نقره و ۵ مدال برنز ) و ماسال ( با مدال ۲ طلا و ۱ مدال برنز ) به ترتیب در سکوهای دوم تا چهارم جای گرفتند.

در رده سنی نونهالان;
شهرستان رشت ( با ۵ مدال طلا – ۲ مدال نقره و ۱ مدال برنز) مقام اول و شهرستان های فومن ( با ۲ مدال طلا – ۲ مدال نقره و ۲ مدال برنز ) و رودسر ( با ۱ مدال طلا و ۱ مدال برنز ) به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در رده سنی نوجوانان ؛
شهرستان رشت ( با ۴ مدال طلا- ۳ مدال نقره و ۲ مدال برنز ) / شهرستان صومعه سرا ( با ۲ مدال طلا- ۱ مدال نقره و ۲ مدال برنز ) و شهرستان ماسال ( با ۲ مدال طلا و ۱ مدال برنز ) به ترتیب اول تا سوم شدند.

در رده سنی جوانان ؛
شهرستان رشت ( با ۴ مدال طلا – ۳ مدال نقره و ۴ مدال برنز ) مقام اول و شهرستان صومعه سرا ( با ۴ مدال طلا ٬ ۱ مدال نقره و ۱ مدال برنز ) مقام دوم و شهرستان فومن ( با ۲ مدال طلا- ۲ مدال نقره و ۳ مدال برنز ) به مقام سوم دست یافتند.

رده سنی بزرگسالان ؛
شهرستان رشت ( با ۳ مدال طلا٬ ۴ مدال نقره و ۶ مدال برنز ) مقام نخست و شهرستان آستانه اشرفیه ( با ۲ مدال طلا ) دوم و شهرستان آستارا نیز با کسب ۲ مدال طلا در جایگاه سوم دست قرار گرفتند.

گفتنی است ‌در طی این مسابقات سوپر فایتی در وزن ۶۷- کیلو گرم فی مابین سعید نوری ماسال و علیرضا گودرزوند که دو تن از قهرمانان ارزنده موی تای کشور می باشند برگزار گردید که در راند سوم سعید نوری ماسال به سبب ضربه خطا مسدوم گردید که نتیجه نهایی در اردوی انتخابی مشخص خواهد شد.