کد خبر: 1840تاریخ انتشار : ۲۱:۰۴:۴۲ - یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶

معاون فرماندار فومن؛

باورهای غلط سبب گسترش اعتیاد در جامعه می گردد

معاون فرماندار فومن روز گذشته در جلسه پیشگیری از آسیب های اجتماعی با محوریت اعتیاد گفت: کتمان و باورهای غلط سبب گسترش اعتیاد در جامعه می گردد.

به گزارش بهجت خبر؛ صبح امروز جلسه پیشگیری از آسیب های اجتماعی با محوریت اعتیاد به ریاست محمد جواد عامر معاون فرماندار فومن، با حضور معاونین پرورشی، مربیان پرورشی، مشاوران، مربیان بهداشت و تربیت بدنی در فرمانداری فومن برگزار شد.

محمد جواد عامر معاون فرماندری فومن اعتیاد را یک بیماری جسمی، روحی خواند که توجه به علل این بیماری موجبات ریشه کنی آن را فراهم خواهد كرد.

وی در ادامه گفت: پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی مختص یک سیستم خاص نیست بلکه همه در کنار مردم،با توجه به تخصص خاص هر فرد و گروه موظف به پیشگیری از کج رویهای اخلاقی و رفتاری هستیم.

در ادامه محمد رضا صادقی معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش فومن با بیان اینکه مسئولان و مدیران مدارس حساسیت و جدیت خاصی نسبت به بحث آسیب های اجتماعی دارند، افزود: مسئله پیشگیری از آسیب های اجتماعی، رفتارهای پرخطر ومبارزه با مواد مخدر در حد آگاه سازی دانش آموزان در طول سال تحصیلی همواره در دستورکار ما قرار گرفته است.

/روابط عمومی آموزش و پرورش فومن