کد خبر: 1844تاریخ انتشار : ۲۱:۲۱:۰۰ - یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶

عضو شورای بخش احمدسرگوراب شفت:

بخشدار مرا از دفترش بیرون کرد /گفتند چون در انتخابات با نماینده نبودی به روستایت شن نمی‌دهیم

عضو شورای بخش احمدسرگوراب شفت گفت: من از آنها خواستم برای شن‌ریزی خیابان‌های روستا به ما هم شن بدهند اما آن‌ها گفتند چون شما در انتخابات با نماینده شهرستان نبوده‌اید به شما شن نمی‌دهیم.

به گزارش بهجت خبر؛ ابراهیم اسدالهی عضو شورای روستای لاسک و عضو شورای بخش احمدسرگوراب شفت شامگاه یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ۸دی با بیان اینکه بخشدار احمدسرگوراب وی را از دفتر بخشداری بیرون کرده است اظهار داشت: چند روزی است که از معدن لاسک شن برداشت می‌کردند و من به آن‌ها گفتم با هزینه خودم برای شما ماشین می‌گذارم تا کوچه‌های روستای ما هم شن‌ریزی شود اما آن‌ها گفتند چون شما با آقای افتخاری نماینده شهرستان در انتخابات نبوده‌اید به شما شن نمی‌دهیم.

وی افزود: من در پاسخ گفتم اگر ندهید من هم معدن را تعطیل می‌کنم.

اسدالهی با بیان اینکه نماینده ۲۲ هزار نفر در شورای بخش احمدسرگوراب است گفت: قرار بود اداره راه شن را برداشت کند اما آقای احمدزاده آاز آتش‌نشانی چوبر را به عنوان پیمانکار برداشت شن آورده‌اند.

عضو شورای بخش احمدسرگوراب ادامه داد: امروز به بخشداری رفتم اما بخشدار به من گفت تو حق ورود به بخشداری را نداری. من جواب دادم من شورای بخش و شورای روستا هستم و شما نمی‌توانید به من بگویید از بخشداری بیرون برو.

اسدالهی با بیان اینکه به بخشدار تذکر دادم که من نماینده مردم هستم اظهار کرد: من در پاسخ به بخشدار گفتم مگر بخشداری مال پدری شماست که می‌خواهید نماینده مردم را از آن بیرون کنید.

وی با بیان اینکه برداشت از معدن شن لاسک را قرار بود اداره راه انجام دهد و به روستاها هم بدهد افزود: به من هم قول داده بودند برای روستای لاسک شن بدهند و حتی در مجوز آن‌ها آمده بود که شانه‌های خاکی جاده چوبر به امام‌زاده ابراهیم (ع) ترمیم شود. آن‌ها به روستاها شن می‌دهند مشکلی ندارد اما به روستایی که معدن به آن تعلق دارد هم باید شن بدهند. ما از شما پول نخواستم بلکه برای شن‌ریزی روستا درخواست شن کردیم.

عضو شورای روستای لاسک گفت: من به دلیل همین برخوردها و ندادن شن به لاسک، معدن روستا را تعطیل کردم.

  1. دردمند گیلانی گفت:

    متاسفیم برای مسیولین اجرایی و سیاسی دولت دوازدهم به به چی شود در نظام مقدس جمهوری اسلامی یه نفر بخشدار مخالف ارزش های دینی با آویزان شدن به نماینده و عوامل دفتر نماینده بخشدار بشه و به عضو شورا که از خانواده معظم شهدا هست اجازه ورو.د به بخشداری ندهد … وای بر ما کجایید ای روشنفکران و رسانه های گروهی و جمعی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا پیگیری کنید حق التاس است

  2. گیلانی - فومنی گفت:

    سلام مسیولین محترم بهجت نیوز لطفا پیگیری کنید این حق الناس است و این اتفاقات خیلی راحت در ادارات و نهاد ها و ارگانهای دولتی در حال انجام است . بیرون کردن ارباب و رجوع از دفتر مسیولین داره یه رویه و روش میشه اون هم در شهرستانهای فومن و شفت از از نمایندگی جوان طلبه بی تجربه .

  3. شهروند فومنی گفت:

    لطفا موارد به نماینده جوان کم تجربه انعکاس داده شود . چطور بخشدار احمد سر گوراب که خود از بچه های روستا با فرزهنگ بسیار ضعیف در شفت به نام کلوان است . این جرات را دارد که ارباب رجوع را از محل خانه مردم بخشداری بیرون کند باید با این فرد خاطی برخورد جدی شود تا درس عبرتی برای دور وبری های نماینده باشد مرگ بر امریکا و استکبار ……………………….///؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟منتظر واکنش رسانه ها و اصحاب خدوم رسانه دو شهر ستان هستیم