کد خبر: 212تاریخ انتشار : ۲۱:۰۸:۳۲ - سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶

با حضور مدیر جهاد کشاورزی فومن و مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه فومن صورت پذیرفت؛

برداشت کشت دوم برنج در روستای خرم بیشه فومن+تصاویر

برداشت کشت دوم محصول برنج از مزرعه کشاورز نمونه سید مهدی سید کوچکی در روستای خرم بیشه فومن با حضور ابراهیم زاده مدیر جهاد کشاورزی فومن، سروان پاسدار ناصر جوانمرد مسئول بسیج سازندگی ناحیه فومن و جمعی از جهاد گران بسیجی آغاز شد.

به گزارش بهجت خبر؛ برداشت کشت دوم محصول برنج از مزرعه کشاورز نمونه سید مهدی سید کوچکی در روستای خرم بیشه فومن با حضور ابراهیم زاده مدیر جهاد کشاورزی فومن، سروان پاسدار ناصر جوانمرد مسئول بسیج سازندگی ناحیه فومن و جمعی از جهاد گران بسیجی آغاز شد.

ناصر جوانمرد مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه فومن در این رابطه با تاکید بر اینکه بسیج سازندگی و جهاد کشاورزی حمایت از تولید را در برنامه خود قرار داده اند از اعطای تسهیلات کم بهره به این کشاورز نمونه خبر داد و افزود: آقای سید کوچکی حدود ۱۱ سال است که از جنوب آمده و در این منطقه جهاد گونه با تولید ماهی های زینتی و کشت دوم برنج بعنوان مروج در این منطقه شناخته شده است.

وی از کشاورزان منطقه خواست با الگو قرار دادن اینگونه تولیدات از نشستن در قهوه خانه و قلیان سرا در فصل پاییز و زمستان به تولید و اقتصاد مقاومتی رو بیاورند.

وی از اهالی روستای خرم بیشه و شورای محل به خاطر رها نکردن دام های خود و اینکه از آقای کوچکی حمایت کردند تقدیر کرد.

ابراهیم زاده مسئول جهاد کشاورزی در جمع حاضر از اعطای تسهیلات بدور از محدودیت به آقای سید کوچکی جهت خرید ابزارآلات کشاورزی خبر داد و از همت بالای این کشاورز نمونه تقدیر کرد.

شایان ذکر است آقای سید کوچکی در مزرعه و استخر خود توانسته است برای ۳ نفر اشتغال مستقیم ایجاد کند و در جهت ترویج آن با کشاورزان دیگر راهنمایی و ارائه طریق نماید.

  1. حمدالله یعقوبی ازبری گفت:

    ازجناب آقای ابراهیم زاده در ارائه طریق ورفع معضل بیکاری در شهرستان فومن تقدیر وتشکرمیگردد امید است این شهرستان باداشتن افراد مومن دلسوز که از بطن این منطقه به بالندگی رسیده اند قدر دان وهمراه آنان باشند وبرای رفع مشکلات این شهرستان ایده های جدیدی برای اشتغال زایی فراهم آورند.