کد خبر: 228تاریخ انتشار : ۱۹:۴۴:۰۵ - چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶

آوار سنگین بی مهری مسئولین شهرستان بر فوتسال فومن/فیامین در عین شایستگی مغلوب شد

همه بدانند آوار سنگین بی مهری مسئولین شهرستان کمر فوتسال فومن را شکست و فیامین دیروز در عین شایستگی مغلوب شد.

به گزارش بهجت خبر؛ فیامین نام تیمی است از سرمایه های جوان این شهرستان که برای اهتزاز نام فومن و فومنی ها در مسابقات فوتسال استان گیلان با نمایندگان سایر شهرستان ها به رقابت می پردازد.

این تیم در سال گذشته با نام مولدینگ در عین شایستگی نتوانست قهرمانی مسابقات را به عللی از جمله عدم در اختیار داشتن امکاناتی چند از آن خود کند.

برای فصل پیش رو این جوانان هم قسم شدند که تنها با استفاده از بازیکنان بومی جام قهرمانی را برای فومنی ها به ارمغان بیاورند اما در ادامه ماجرا عدم داشتن امکانات از جمله در اختیار داشتن سالن تمرین، البسه و کفش ورزشی و نهایت امر تعدادی توپ فوتسال کار را به جائی رساند که نزدیک بود فیامین قید حضور در مسابقات استانی را بزند اما با قول مساعد برای پشتیبانی توسط نماینده شهرستان و مسئولین دیگر، فوتسالیست های فومنی عزم خود را برای حضور در میادین فوتسال جزم کردند.

رفته رفته غبار بدقولی ها بر جلوه فوتسال فومن نشست و فیامین با شرایطی وخیم تر از آنچه که می پنداشت مواجه گشت و تمام آن چیزی که به دنبالش روزها پیگیری شده بود حاصلش هیچ شد و هیچ.

الغرض عصر دیروز اولین مسابقه در چهارچوب لیگ فوتسال استان در برابر تیم شاهد شفارود تالش برگزار شد که فوتسالیست های شایسته شهرمان با نتیجه چهار بر سه مسابقه را به حریف واگذار کردند.

البته این شکست از ارزش دلاوران فوتسال فومن که حتی کاپیتان تیمش با کفشی وصله زده در این مسابقات حاضر شده چیزی کم نمی کند اما همه بدانند آوار سنگین بی مهری مسئولین شهرستان کمر فوتسال فومن را شکست و فیامین دیروز در عین شایستگی مغلوب شد.