کد خبر: 254تاریخ انتشار : ۱۱:۱۱:۳۵ - پنج شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶

رئیس هیات کبدی استان گیلان؛

کبدی در گیلان از پتانسیل بالایی برخوردار است

حسین میربلوک رئیس هیات کبدی گیلان ظهر امروز  در گفت‌وگو با خبرنگار بهجت خبر گفت: ورزش کبدی در گیلان از پتانسیل بالایی برخوردار است.

به گزارش بهجت خبر؛ حسین میربلوک رئیس هیات کبدی گیلان ظهر امروز  در گفت‌وگو با خبرنگار بهجت خبر گفت: ورزش کبدی در گیلان از پتانسیل بالایی برخوردار است.

رئیس هیات کبدی گیلان با اشاره به پتانسیل بالای ورزش کبدی در گیلان اظهار کرد: دعوت لژیونر گیلانی به اردوی تیم ملی کبدی تنها بخشی از پتانسیل های این استان است.

حسین میربلوک با بیان اینکه در اردوی جدید تیم ملی کبدی ایران نام یک گیلانی به چشم می خورد تصریح کرد: فرهاد رحیمی به همراه ۲۳ بازیکن دیگر به اردوی تیم ملی دعوت شده است. این اردو از یازدهم آبان ماه آغاز شده و تا هفدهم آبان ماه ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه بیان داشت: اردوی آماده سازی تیم ملی کبدی جهت حضور در بازی های آسیایی برگزار خواهد شد. این بازی ها از اول آذرماه به میزبانی کشورمان و شهر گرگان با حضور کشورهای صاحب نام آسیایی برگزار می شود.

میربلوک با اشاره به اینکه گیلان در دو بخش آقایان و بانوان در لیگ برتر صاحب نماینده است افزود: تیم های کبدی آقایان و بانوان با درخشش در مسابقات لیگ برتر کبدی ایران به دور دوم صعود کردند و سرمربیگری تیم های بانوان و آقایان کبدی گیلان به ترتیب بر عهده حداد رحیمی و الهام شاهین می باشد که نقش بسزایی در موفقیت کبدی بازان استان داشته اند.

رئیس هیات کبدی گیلان در پایان با بیان اینکه مسئولین استانی باید توجه بیشتری به رشته کبدی در گیلان داشته باشند خاطر نشان کرد: با مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان نشستی خواهیم داشت تا ورزش کبدی را به مدارس برده و از سطح پایه در مدارس به کبدی کاران آموزش دهیم.

/هانیه نجومی