کد خبر: 285تاریخ انتشار : ۲۱:۳۶:۰۳ - جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶

یادداشت/ مهدی نصیری راد؛

رژه ارتشیان سیدالشهدا پای دل می خواهد و شوق شهادت/حسین (ع) است که باید ما را به ظهور برساند تا مهدی(عج) ظاهر شود

رژه ارتشیان سیدالشهدا پای دل می خواهد و شوق شهادت و اینگونه است که لرزه به پیکره همه شیاطین از جمله استکبار جهانی، صهیونیست ها، دول جاهل عرب منطقه،منافقان و مخالفان احیای تمدن جهانی اسلام می اندازد.

به گزارش بهجت خبر؛ آن روز که استعمار اروپائی در ازمنه پادشاهانی ضعیف النفس و وابسته مرزهائی تصنعی در بدنه بزرگ جهان اسلام رقم زدند تا مسلمانان را با کلید واژه ملت از هم جدا و بیگانه کنند هرگز تصور نمی کردند که رجعت تمدن اسلامی ققنوس وار محقق گردد و بتواند فرهنگ ناب اسلام و دوستی و مودت را میان مسلمانان مختلف از نژادها و کشورهای گوناگون جاری کند و امروز حسین علیه السلام که سرسلسله شیدائیان جهان است آزادگان را به گرد حرمش فرا می خواند تا بزرگترین تجمع تاریخ بشر هر ساله در آستانه اربعین شهادتش محقق گردد و رگه هائی آشنا از دوران ظهور خاتم الحجج امام زمان (عج) چشم نواز دیده بینای مصلحان جهان است.

آری رژه ارتشیان سیدالشهدا پای دل می خواهد و شوق شهادت و اینگونه است که لرزه به پیکره همه شیاطین از جمله استکبار جهانی، صهیونیست ها، دول جاهل عرب منطقه،منافقان و مخالفان احیای تمدن جهانی اسلام می اندازد.
و امروز بیش از هر زمان دیگری می توان جمله گهربار عقیله بنی هاشم حضرت زینب(س) را در پاسخ به آن نانجیب نابه کار که پرسید کربلا را چگونه دیدی؟ تاویل کرد چو فرمودند ما رایت الا جمیلا.

و چه صحنه هائی زیباتر از فداکاری و جانفشانی و دلداگی امتی که همه مرزهای مکانی و زمانی را کنار می زنند تا خود را برای دیدار امام خود به مامن الامنی برسانند که کربلا نام دارد و امروز پایتخت امپراتوری جهانی اسلام است و قرار است جماعت مسلمان را برسانند به امامی که سالهاست انتظار می کشد حواریونش ظهور کنند تا به حکم پروردگار متعال سپاهی جهانی را تشکیل بدهند که فقط ۳۱۳ نفر از سرداران آن سپاه موعود هستند و در این رهگذر ایرانی ها نزدیک به چهار دهه است که به استقبال این نهضت عظمی شتافته اند و هر کس با هر مذهب و آئینی که به دنبال اصلاح و هدایت بشریت است به این نهضت می پیوندد و عمر نحس فرزند ناخلف فتنه و استکبار همانطور که پیر ما سید خراسانی عزیز فرمود تا دو دهه دیگر به سرانجام برسد و نماز بزرگ جماعت اسلام به امامت موعود (عج) در بیت المقدس اقامه گردد.

آری راه همین است که تقدیر رقم زده است همان که اماممان خمینی کبیر برای ما سه دهه قبل تبیین کرد راه قدس از کربلا می گذرد و این حسین علیه السلام است که باید ما را در حریم خویش به ظهور برساند تا مهدی(عج) ظاهر شود چرا که نهضت جهانی اسلام بیش از هر چیز کارگزارانی مومن و مخلص می طلبد که مرامی حسینی داشته باشند و موعود(عج) را چون یارانی کربلائی یاری کنند تا آخرین مصلح بزرگ جهان دنیا را به نیکی ها هدایت کند و پرچم توحید و اسلام را به اهتزاز در آورد.