کد خبر: 2875تاریخ انتشار : ۰:۳۰:۰۰ - سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶

شوک جدید به سپیدرود؛ تن‌زاده مالک جدید می‌شود

تصمیمات جدیدی برای مالکی تیم لیگ‌برتری سپیدرود رشت گرفته شده است.

به گزارش بهجت خبر به نقل از خبرگزاری اقتصاد ایران، جلسه ای ظهر امروز با حضور مسعود رهنما مدیرکل و رزش و جوانان استان، قربانعلی الماسخاله رییس هیات فوتبال گیلان،میرشهاب مومنی ،علی افتخاری ، جمشید محمدی مسوول امور حقوقی این هیات ، جواد تن زاده و کیومرث بیات خریداران سهمیه لیگ برتری سپیدرود برگزار شد.

حاضران در پایان با امضای صورت جلسه ای مقرر کردند تا ظرف ۴۸ ساعت آینده ۸۰ درصد این تیم به جواد تن زاده و ۲۰ درصد باقی مانده به کیومرث بیات انتقال یابد.

هفتم آذرماه امسال بود که در جلسه ای در دفتر هیات فوتبال گیلان با حضور دکتر مسعود رهنما مدیرکل سازمان و ورزش و جوانان گیلان، فرامرز الماسخاله رییس هیات فوتبال گیلان، میرشهاب مومنی مدیرعامل باشگاه سپیدرود و دکتر افتخاری عضو هیات مدیره سپیدرود با کیومرث بیات متقاضی خرید سپیدرود برگزار شد طرفین در ارتباط با نقل و انتقال باشگاه به بحث و گفتگو پرداختند.

در این جلسه با تاکید بر پرداخت بدهی های معوقه و جاری باشگاه تصمیم گرفته شد تا پس از امضای تفاهم نامه واگذاری و پرداخت سی درصد رقم قرارداد فصل جاری بازیکنان و کادرفنی تا نیم فصل انتقال به صورت قطعی انجام شود.

پس از پایان جلسه، نشستی در آمفی تئاتر المپیک با حضور افراد فوق و همچنین دکتر کیوان محمدی رییس سازمان برنامه و بودجه استان گیلان، آقایان رمضانپور و عاقل منش اعضای شورای شهر رشت و جمعی دیگر از مسئولین و اصحاب رسانه مراسم معارفه خریدار برگزار شده بود.