کد خبر: 3295تاریخ انتشار : ۹:۳۳:۱۸ - جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶

با میزبانی کانون بسیج مهندسین فومن برگزار شد:

نشست سیاسی و بصیرت افزایی در مسجد پیامبر اعظم(ص)+تصاویر

نشست سیاسی بصیرت افزایی به مناسبت هفته بصیرت و به میزبانی بسیج مهندسین عمران و صنعت بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد پیامبر اعظم شهرک امام خمینی فومن برگزار شد.

به گزارش بهجت خبر؛ نشست سیاسی بصیرت افزایی به مناسبت هفته بصیرت و به میزبانی بسیج مهندسین عمران و صنعت بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد پیامبر اعظم شهرک امام خمینی فومن برگزار شد.

در این گردهمایی که با حضور سرهنگ فردین میرزاپور فرماندهی محترم سپاه ناحیه فومن و جمعی از اعضاء سپاه و مهندسین رشته های صنعت، عمران و کشاورزی کانون بسیج مهندسین شهرستان فومن برگزار شد، سرهنگ فردین میرزاپور فرمانده سپاه ناحیه فومن روشنگری و بصیرت افزایی را وظیفه همگانی دانست و گفت: امروز امنیت بزرگترین سرمایه برای یک ملت است و ملت ما برای دفاع از مرزها و امنیت کشور شهداء بسیاری را تقدیم کرده است.

ایشان با اشاره به جمله امام راحل (ره) که فرمود ملت ولی نعمت اند و هر چه داریم از این ملت است گفت: این اشتباه مسئولین است که از ملت و مشکلات آنان غافل شوند و دشمن سیلی خورده نظام فرصت نفوذ پیدا کند.

سرهنگ میرزا پور افزود: اعتراض مسالمت آمیزمردم به وضعیت بد معیشت که در روزهای اخیر انجام شده بود مورد سوء استفاده عناصر فرصت طلب و فتنه گر قرار گرفت که با هوشیاری و بصیرت مردم انقلابی خنثی شد.

وی خاطر نشان کرد: همراه نبودن با ملت و ولایت موجب نفوذ دشمن است و ما باید با بصیرت افزایی و آگاهی راه نفوذ دشمن را ببندیم.

همچنین در این نشست حجت الاسلام یوسفی مطلق رئیس تبلیغات اسلامی فومن با اشاره به زندگی پیامبر اعظم گفت: رهبری پیامبر گونه امام خمینی (ره) رمز پیروزیانقلاب بود و دشمن شناسی و شناخت زمانه از ویژگی های خوب رهبری ایشان بود.

حجت الاسلام یوسفی افزود: اکنون نیز تبعیت از رهبر معظم انقلاب و وحدت و انسجام ملت رمز پیروزی در مقابل فتنه های دشمن است و هر جا که دشمنان افکار و انسجام ملت را ضعیف ببینند نفوذ می کنند.

در ادامه مراسم مداحی و پخش کلیپ از دیگر برنامه های نشست سیاسی بصیرت افزایی کانون بسیج مهندسین شهرستان فومن بود.

 

انتهای پیام

/کبری حسنی