کد خبر: 3747تاریخ انتشار : ۱:۰۵:۱۴ - دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶

تقدیر ۱۶۸ خبرنگار سراسر کشور از بسیج رسانه گیلان

۱۶۸ خبرنگار از سراسر کشور از میزبانی بسیج رسانه گیلان در جشنواره ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی تجلیل کردند.

به گزارش بهجت خبر به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم اختتامیه نخستین جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری تحلیلی با موضوع «مبارزه با مفاسد اقتصادی» با معرفی ۳۰ برگزیده از بین یک هزار و ۲۰۷ اثر رسیده به میزبانی سازمان بسیج رسانه گیلان برگزار شد.

۱۶۸ خبرنگار از سراسر کشور با ارسال نامه‌ای به دبیرخانه جشنواره از میزبانی بسیج رسانه گیلان در جشنواره ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی تجلیل کردند.

در بخشی از این نامه از میزبانی، داوری و اجرای اختتامیه جشنواره در حوزه مطالبه گری اقتصادی از بسیج رسانه تشکر و بیان‌شده است؛ پرچم‌داری اصحاب رسانه در مبارزه با مفاسد اقتصادی نشان‌دهنده اهمیت حوزه رسانه در گفتمان سازی اسلامی و انقلابی است.

در بخش دیگری از این نامه تأکید شده است؛ فرمان هشت ماده‌ای امام خامنه‌ای در مبارزه با مفاسد اقتصادی به بهانه جشنواره مذکور پس از حدود ۱۹ سال مجدداً در سر تیتر اخبار بسیاری از رسانه‌های کشور قرار گرفت.

این فعالان رسانه‌ای و فضای مجازی با تأکید بر استمرار این جشنواره تصریح کرده‌اند؛ هم‌زمانی مراسم اختتامیه با فتنه معیشت و اقتصادی غرب در کشور سبب روشنگری بیش‌ازپیش در حوزه ضرورت مبارزه با مفاسد اقتصادی بود.

در پایان آمده است؛ اصحاب رسانه در مبارزه با مفاسد اقتصادی همراه ملت و حامی قوه قضاییه هستند و خواستار برخورد جدی با هرگونه رانت و فساد اقتصادی هستند.

به گزارش فارس، اختتامیه نخستین جشنواره ملی مطبوعات با سخنرانی عزت‌الله ضرغامی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی فضای مجازی کشور و به میزبانی سازمان بسیج رسانه استان گیلان در سالن شهدای ناجا رشت برگزار شد که مسئولیت این جشنواره ملی بر عهده مسعود بصیری رئیس سازمان بسیج رسانه کشور بود.

انتهای پیام/