کد خبر: 3766تاریخ انتشار : ۲۰:۱۴:۲۴ - سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶

مدیر جهاد کشاورزی فومن؛

کشاورزان فومنی برای استفاده از تسهیلات به جهاد کشاورزی مراجعه کنند

محمدرضا ابراهیم زاده مدیر جهاد کشاورزی فومن صبح امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت خبر در رابطه با تسهیلات پرداختی به کشاورزان فومنی گفت: به اطلاع همه کشاورزان و روستائیان فومنی می رسانم در صورتیکه شرایط اخذ تسهیلات را دارند برای استفاده از این تسهیلات به مدیریت جهاد کشاورزی و مراکز خدمات دهستان ها مراجعه کنند.

به گزارش بهجت خبر؛ محمدرضا ابراهیم زاده مدیر جهاد کشاورزی فومن صبح امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت خبر در رابطه با تسهیلات پرداختی به کشاورزان فومنی گفت:از ابتدای سال ۹۶ مبلغ دو میلیارد و ششصد میلیون تومان از محل توسعه مکانیزاسیون کشاورزی به ۱۲۲ نفر از کشاورزان شهرستان فومن پرداخت گردید.

مدیرجهاد کشاورزی فومن با اشاره به خرید ماشین آلات کشاورزی اظهار کرد:این اعتبارات جهت خرید انواع تراکتور،تیلر،نشاکار،بیلر،دروگر و سایر ماشین آلات کشاورزی پرداخت گردید.

ویدر ادامه تاکید کرد:سهمیه شهرستان فومن برای توسعه ماشین آلات کشاورزی دو میلیاردو چهارصد میلیون تومان بود و از آن جائیکه این اعتبارات به صورت شناور می باشد لذا مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان با جذب تسهیلات سایر شهرستان ها اقدام به پرداخت تسهیلات نمودند.

مهندس ابراهیم زاده در پایان خاطر نشان کرد:به اطلاع همه کشاورزان و روستائیان فومنی می رسانم در صورتیکه شرایط اخذ تسهیلات را دارند برای  استفاده از این تسهیلات به مدیریت جهاد کشاورزی و مراکز خدمات دهستان ها مراجعه کنند.

انتهای پیام

/ هانیه نجومی