کد خبر: 3864تاریخ انتشار : ۲۰:۵۵:۲۲ - یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶

بازگشت دختر ربوده شده پس از ۶ سال+جزئیات

یگانه یونسی دختر خرمشهری که سال ۹۰ ربوده شده بود، پس از ۶ و نیم سال دوری به آغوش خانواده بازگشت.

به گزارش بهجت خبر به نقل از  ایلنا، یگانه یونسی که بهمن ماه سال ۹۰ از جلوی در منزل از سوی افراد ناشناس ربوده شده بود، به خانه پدری بازگشت. دادستان خرمشهر با تایید نسبت یگانه یونسی با خانواده وی در خرمشهر بر اساس تست D.N.A گفت: تحقیقات برای یافتن سارقان این دختر بچه خرمشهری ادامه دارد.

بازگشت دختر ربوده شده پس از 6 سال

باوی تاکید کرد: یگانه یونسی به خواست خانواده زین پس در خرمشهر و در منزل خود سکونت دارد.

مادر یگانه یونسی با یادآوری روزهای سخت دوری از دخترش استمرار انتشار عکس وی در این مدت در فضای مجازی را دلیل اصلی یافتن فرزندش عنوان کرد. خانم محمدی که معلم است و در مدارس خرمشهر تدریس می‌کند می‌گوید: بر اساس تحقیقات سارقان یگانه را به خانواده ای در ازای بدهی فروخته اند.

وی با توجه به چشم انتظاری بسیاری والدین خواستار دستگیری سارقان و عوامل اصلی این بچه دزدی شد. یگانه یونسی در این مدت در خانواده دیگری که وی را بعنوان فرزند پذیرفته بودند در شهر ری زندگی می‌کرد. بر این اساس خانواده مذکور پس از اطلاع از موضوع سرقت یگانه فورا وی را به خانواده یونسی تحویل دادند.

  1. گیلانی گفت:

    مرحبا بر این خانواده اصیل شهر ری که واقعا انسانیت و نودوستی را یک باره دیگر به رخ جهانیان کشید . رسانه های کشور باید این همت خلنواده عزیز شهر ری را به اطلاع مردم فهیم ایران اسلامی بر سانند و رسانه ملی حتما در یک بر نامه ویژه از این خانواده تشکر کند.