کد خبر: 4966تاریخ انتشار : ۳:۴۶:۱۴ - چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶

فرمانده سپاه ناحیه فومن؛

دعای مادران و خانواده شهداست که ما را موفق به حفظ این انقلاب و آرمان های آن نموده است+تصاویر

سرهنگ پاسدار میرزاپور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فومن به همراه جمعی از نیروهای پایور ناحیه با حضور در منزل شهید سید جواد صفوی یاد شهید گرانقدر و ابوالشهید عباس صفوی را گرامی داشتند.

به گزارش بهجت خبر؛ سرهنگ پاسدار میرزاپور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فومن به همراه جمعی از نیروهای پایور ناحیه با حضور در منزل شهید سید جواد صفوی یاد شهید گرانقدر و ابوالشهید عباس صفوی را گرامی داشتند.

سید جعفر صفوی برادر روحانی شهید یادی از پدرش کرد و گفت: منزل شهدا منزل پاسداران است.

وی ضمن گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر این انقلاب را مدیون خون شهدا دانست و افزود: شهید سید جواد صفوی در سال ۱۳۶۵ شهید شد و پیکر مطهرش در سال ۱۳۷۱ به دست ما رسید، همراه پدر و خانواده مان به معراج شهدا رفتیم و پدرمان چند شهید را در معراج دید، بالای سر شهیدمان ایستاد و گفت: این شهید من است، دو سه تا استخوان بیشتر بود، از دندان شهید را شناخت.

وی ابوالشهید سید عباس صفوی را حافظ قرآن معرفی نمود و گفت: بچه ها می خواستند پیشش قرآن بخوانند، اشکلاتشان را می گرفت و آموزش می داد.

در ادامه سرهنگ پاسدار فردین میرزاپور در این جمع احترام به خانواده شهدا را وظیفه پاسداران عنوان کرد و گفت: دعای مادران و خانواده شهداست که ما را موفق به حفظ این انقلاب و آرمان های آن نموده است.

در پایان قرائت دعای پرفیض توسل درمنزل شهید صفای دل را به حاضرین عطا کرد.

انتهای پیام