کد خبر: 5110تاریخ انتشار : ۹:۵۵:۴۹ - پنج شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶

معاون وزیر بهداشت در فومن: 

بخشی از بیمارستان که از چرخه خدمت خارج شده است را راه اندازی می کنیم+تصاویر

دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر دیروز در بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) فومن گفت: بخشی از بیمارستان که از چرخه خدمت خارج شده است را راه اندازی می کنیم.

به گزارش بهجت خبر؛ دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر دیروز در بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) فومن گفت: بخشی از بیمارستان که از چرخه خدمت خارج شده است را راه اندازی می کنیم.

دکتر قاسم جان بابائی در رابطه با مشکلات بیمارستان فومن اظهار کرد: مهم ترین مشکل بیمارستان فومن اورژانس بیمارستان است؛ در کمکی که دولت توسط طرح تحول سلامت دارند طرح تکمیلی بخش اورژانس ایجاد خواهد شد.

معاون وزیر بهداشت در ادامه بیان داشت: امروز بخش زایمان افتتاح گردید و اینکه پروژه کلینیک ویژه را در شهر داریم که کمک خواهیم کرد تا هرچه زودتر به بهره برداری برسد؛ ۹۰ درصد مراجعات سرپایی است و ۱۰ درصد بستری بیمارستانی داریم.

دکتر جان بابائی در پایان خاطر نشان کرد: از بخش های دیگر راه اندازی در این بیمارستان راه اندازی بخشی است که از چرخه خدمت خارج شده است و اینکه تاکید بر هتلینگ است و همه این ها در قالب طرح تحول سلامت است که باید انجام پذیرد.

/خبرنگار ابراهیم فلاح

/تصاویر: امیرمحمد مهرورز