کد خبر: 5326تاریخ انتشار : ۹:۴۳:۱۹ - جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی؛

مردم می خواهند جلوی ناعدالتی و تبعیض را بگیرند/خیلی‌ها دم از انقلابی گری می‌زنند

حجت الاسلام محمدمهدی افتخاری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی عصر دیروز در همایش شعر انقلاب که در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن برگزار گردید گفت:

به گزارش بهجت خبر؛ حجت الاسلام محمدمهدی افتخاری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی عصر دیروز در همایش شعر انقلاب که در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن برگزار گردید گفت: درود و صلوات بر همه شهیدان انقلاب اسلامی که این استقلال و شوکت را برای‌مان به وجود آوردند.

افتخاری تاکید کرد: شهدا در هدفشان دو اصل مهم را همیشه ماندگار کردند و آن دو امر اخلاص و ایمان بوده است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ما هرچه داریم از وجود فاطمه معصومه است که از استاد سید حمیدرضا برقعی بابت اشعار بسیار زیبایی که خواندند تشکر می‌کنم.

محمدمهدی افتخاری گفت: اسلام در دنیای امروز که بحث تکنولوژی و ارتباطات می‌باشد می‌فرماید اگر دو اصل نداشته باشید همه ی این علوم بی ارزش است. همانطور که گفتم در مبارزان انقلاب اسلامی دیده‌ام، اگر آنها استوارند بخاطر همین دو اصل است.

وی ادامه داد: اسلام می‌فرماید در کنار علم و صنعت، ایمان به خدا نداشته باشی آن علم و صنعت تو را به جایی نمی‌ رساند یکی ایمان به خدا و دیگری اخلاص.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی گفت: ایمانی که در حرکت انقلابی، رهبر بزرگوار می‌فرمایند اگر اخلاص و ایمان به خدا نباشد هیچ ارزشی ندارد.

افتخاری تاکید کرد: خیلی‌ها دم از انقلابی گری می‌زنند اما آیا در اینها اخلاص و ایمان است یا نه؟

وی گفت: امروز که ما انقلاب را مورد تکریم قرار می‌دهیم بخاطر شهدایی است که در زندگی خود اخلاص داشته اند.

محمدمهدی افتخاری ادامه داد: امروز در بعضی از جاها و گلوگاهای نظام ما کدام دسته از چهار گروهی هستند که امام بزرگوار فرموده اند. آیا آنها علاوه بر تخصص ایمان هم دارند؟

افتخاری گفت: اسلام با ناعدالتی و تبعیض مخالف است و مردم می خواهند جلوی ناعدالتی و تبعیض را بگیرند.

نماینده فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی گفت: آرزوی قلبی ما اینست که همراه با مبارزین انقلاب اسلامی و ملت انقلابی و با دست رهبری بزرگوار این پرچم اسلامی را به دست امام زمان(عج) برسانیم.

شایان ذکر است در ابتدای همایش شعر انقلاب یوسف نیک انجام ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن پس از تجلیل از مسئولان و میهمانان حاضر در همایش شعر انقلاب گفت: افتخار ما این است که در خدمت استاد سید حمیدرضا برقعی باشیم.

وی ادامه اطلاع داد: حدود ۱۱۵ شاعر در فراخوان شعر انقلاب شرکت کردند و ۱۴ شعر از اثر آنها برگزیده شد و به ۷ اثر برتر امروز جوایز اهداء می‌شود.

نیک‌انجام تاکید کرد: به مناسبت ایام فاطمیه امروز در خدمت مادران ۱۲ شهید هنرمند شهرستان فومن هستیم که از آن بزرگواران هم تجلیل خواهد شد.

همچنین دکتر اسماعیل پور فرماندار شهرستان فومن هم در این همایش شعر انقلاب از اینکه چنین مراسمی در دهه فجر در فومن برگزار شد تشکر کرد و گفت: حاصل این انقلاب ده سال و بیست سال نیست بلکه ۶۰ سال تلاش شده است و که الآنه انقلاب اسلامی در حال بهره‌برداری است.

و سرآخر هم با شعرخوانی شاعران شهرستانی و شعرخوانی استاد حمیدرضا برقعی و تجلیل از مادران شهدای هنرمند شهرستان فومن و شاعران فومنی و بزرگانی که در پیروزی انقلاب اسلامی در فومن نقش داشته اند مراسم به پایان رسید.

انتهای پیام

/حامد نیکبخت