کد خبر: 5336تاریخ انتشار : ۱:۰۵:۲۵ - یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶

مدیر حوزه علمیه آیت الله بهجت فومنی(ره)؛

هر مسئول مملکتی‌ای که دچار چالش بشود از خط قرمز ما خارج است/هنوز روح انقلاب زنده است

آیت‌الله قربانی‌حق مدیر حوزه‌ی علمیه حضرت آیت‌الله محمدتقی بهجت(ره) شهرستات فومن در جمع نمازگزاران مسجد ولیعصر(عج) بالامحله این شهر شب گذشته گفت: هر مسئول مملکتی‌ای که دچار چالش بشود از خط قرمز ما خارج است.

به گزارش بهجت‌خبر؛ آیت‌الله قربانی‌حق مدیر حوزه‌ی علمیه حضرت آیت‌الله محمدتقی بهجت(ره) شهرستات فومن در جمع نمازگزاران مسجد ولیعصر(عج) بالامحله این شهر شب گذشته گفت: در قرآن کریم تعبیری از یک روز باشکوه و بزرگ شده است و آن ‌روز ایام الله می‌باشد.

آیت‌الله قربانی‌حق در تبیین سخنان خود افزود: ایام الله یعنی روزهای خدا که در تفاسیر امامان معصوم به روز قیامت تعبیر شده است تا جایی که اگر کسی در روزی از ظلم و بت پرستی به سمت روشنایی بیاید آن روز برایش ایام‌الله است. یعنی روز‌هایی که دارای شاخصه‌ای باشد.

امام جماعت مسجد بالامحله فومن در تاکید فرمایش معمار کبیر انقلاب اسلامی که انقلاب را به انفجار نور تعبیر کرده بودند، گفت: در این چهل سال کمی زنگ زده شده‌ایم و در مقایسه با صدر اسلام آنهم بعد از رحلت پیامبراکرم(ص) به سرعت جامعه اسلامی دچار غفلت شد و در همین انقلاب اسلامی هم بسیاری از انقلابیون را دیده‌ایم که از قطار انقلاب خارج شدند.

مدیر حوزه علمیه فومن اظهار کرد: در ۲۲ بهمن اتفاقات عجیبی در معادلات ایران افتاد.

وی افزود: در این چهل سال انقلاب یک روز هم دشمنان ما را آرام نگذاشته‌اند و خستگی‌ هنوز هم بر روی دوشمان است اما انقلابیونِ خستگی ناپذیر، تا آخر در این راه می‌جنگند.

قربانی‌حق تاکید کرد: درست است که ما بعد از چهل سال دچار سستی شده ایم اما هنوز روح انقلاب زنده است.

آیت‌الله قربانی‌حق شاخصه اصلی دولت و نظام را خدمت به مردم دانست و افزود: هر مسئول مملکتی‌ای که دچار چالش بشود از خط قرمز ما خارج است.

امام جماعت مسجد ولیعصر(عج) بالامحله فومن یادآور شد: دشمن درجه یک آمریکا، ایران است و این نشانه پویایی و بیداری انقلاب می‌باشد.

قربانی‌حق ادامه داد: مردم دنیا حسرت بر داشتنِ رهبری ایران را می‌خورند، در حالیکه چنین رهبری‌ای در جایی پیدا نخواهد شد و اگر تمام مردم ایران در خواب باشند رهبر معظم در حال شب‌زنده‌داری است.

در پایان آیت‌الله قربانی‌حق مردم ولایت‌مدار شهرستان فومن را به حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۶ دعوت کرد و گفت: بیائیم فردا را جوری دیگر رقم بزنیم و ۲۲ بهمنی تماشایی داشته باشیم.

انتهای پیام

خبرنگار: حامدنیکبخت