کد خبر: 5344تاریخ انتشار : ۱:۳۹:۰۷ - یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶

فرمانده سپاه ناحیه فومن؛

تصمیمات و اقدامات امام(ره) برای خدا بود

سرهنگ میرزاپور، فرمانده سپاه ناحیه فومن شب گذشته در جمع نمازگزاران مسجد ولیعصر(عج) شهرستان بالامحله فومن پس از تبریک ایام‌الله دهه فجر و تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: تصمیمات و حرکات و اقدامات امام(ره) برای خدا بود.

به گزارش بهجت‌خبر؛ سرهنگ میرزاپور، فرمانده سپاه ناحیه فومن شب گذشته در جمع نمازگزاران مسجد ولیعصر(عج) شهرستان بالامحله فومن پس از تبریک ایام‌الله دهه فجر و تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: درود و سلام بر روح پر فتوح حضرت امام (ره) و همه شهداء والامقام انقلاب اسلامی، شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهداء مدافع حرم و شهیدان راه خدمت، شهدایی که در نفتکش سانچی جان خودشان را برای اقتصاد مقاومتی تقدیم نظام و انقلاب کردند.

فرمانده سپاه ناحیه فومن سرهنگ میرزاپور تاکید کرد: همه‌ی ما از مسئولان نظام و آحاد ملت وظیفه داریم که در دهه‌ی فجر، انقلاب را برای نسل فعلی بازآفرینی و بازگو کنیم تا از آنچه که گذشته درس بگیرند و مثل شهداء دوران دفاع مقدس جان خود را برای انقلاب و نظام و ناموس و وطن خودشان تقدیم کنند. این درسی است که تمام شهداء ما در هشت سال دفاع مقدس از امام راحل(ره) گرفته‌اند و جان خودشان را برای وطن و نظام هدیه کردند.

سرهنگ میرزاپور افزود: تقارن دهه‌ی فجر و ایام فاطمیه به ما درس می‌دهد که در سی‌ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیام معنویت انقلاب را به مردم عرضه بداریم.

میرزاپور گفت: من به عنوان سرباز ولایت به همشهریان فومنی قول داده‌ام که با همکاری شهرداری، تمثال مبارک شهداء را در شهر آذین‌بندی بکنم که این را از پیام‌های معنوی انقلاب می‌دانم.

فرمانده سپاه ناحیه فومن یادآور شد: امروز ما تمثال مبارک شهداء عزیز را در میدان ولایت رونمایی کردیم و با سرعت تمثال ۴۰۵ شهید شهرستان فومن را ان‌شاءالله در نقاط شهر آذین‌بندی خواهیم کرد و عکس شهداء را تمام مردم فومن استشهاد خواهند کرد.

سرهنگ میرزاپور گفت: انقلاب ما از اولین روزی که امام راحل(ره) ما با ندای الله‌اکبر در مقابل رژیم چندین‌ ساله شاهنشاهی ماند و انقلاب اسلامی را تبدیل به انقلاب الهی و دینی در مقابل دشمنان و شاه ملعون کرد و ایستادگی نمود. شاهی که جز غارتگری و ظلم و مظلوم ستیزی چیزی نمی‌دانست.

میرزاپور اظهار کرد: مردم ایران در مقابل شاهی که از بلوک غرب حمایت می‌شده با عشق به امام(ره) ایستادگی نمودند و ندای الله اکبر را همچون امام(ره) با قیام رهبر خود سر دادند.

میرزاپور تاکید کرد: تصمیمات و حرکات و اقدامات امام(ره) برای خدا بود، و البته شهداء ما هم در آن هشت سال دفاع مقدس تمام هستی‌شان برای خدا بود.

سرهنگ میرزاپور خطاب به مسئولین نظام جمهوری اسلامی گفت: مسئولین باید به توصیه‌های رهبری حتما گوش دهند، مسئولین نباید آنچه که برای انقلاب خطرساز است را انجام دهند، آنها نباید به دشمن رافت نشان دهند و با بزرگ‌سازی دشمنان آنها را علیه نظام قدرتمند کنند. ما باید به قول امام(ره) ایمان داشته باشیم که آمریکا واقعا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند. او شیطان بزرگ است. مسئولان نباید امام(ره) را تحریف کنند که این باعث تضعیف نظام خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه فومن گفت: بخشی از نگاه دولت‌مردانِ امروز سخن از تحریف امام(ره) و انقلاب می‌زند.

وی با یادآوری سند۲۰۳۰ گفت: خواسته ۲۰۳۰ اینست که از چهارسالگی نسل انقلابی ما را با همجنس‌بازی آشنا کنیم.

همچنین افزود: پارتی‌بازی و فقر و فساد در اقتصاد و سیاست و بی‌مسئولیتی، ملت را تحدید می‌کند، ما نباید به سادگی این مسائل را نادیده بگیریم.

سرهنگ میرزاپور اذعان کرد: اگر انقلاب اسلامی را یک عنایت الهی بدانیم، مسئولان این انقلاب باید این عنایت را به نسل جدید بشناسانند.

فرمانده سپاه ناحیه فومن گفت: مسئولین نظامی که سر سفره‌‌ی شهداء نشسته‌اند باید محاسن بگذارند، امروز تعارف کردنمان تحدیدی برای انقلاب است.

وی افزود: امروز آنچه که از مسئولین میخواهم وحدت است نه تفرقه.

سرهنگ میرزاپور خبر داد: بیش از ۵۰ پایگاه را فراخوان کرده‌ایم که ندای گلبانگ الله اکبر را امشب در شهر جاری کنند.

میرزاپور تاکید کرد: آنهایی که بر علیه ولایت شعار می‌نویسند بدانند که بسیجیان‌مان تا پاسی از شب را پاسداری خواهند کرد و این را از افتخارات خود می‌دانند، آنها بدانند این نظام به سادگی به دست نیامده که به همین سادگی از دست برود. ما برای ولایت جان خود را می‌دهیم.

سرهنگ میرزاپور گفت: انقلابی‌گری آنست که بدون تعارف اگر خلافی از کسی و مسئولی دیده شد به آن گفته شود. باید روحیه انقلابی در بین جوانان و ملت حفظ شود تا این انقلاب پابرجا بماند.
همچنین وی خبر داد: بیش از ۵۵ نفر از جوانان و مردمان فومنی مدافعین حرم هستند و این از افتخارات روحیه شهادت‌طلبی در شهرستان فومن است.

میرزاپور در پایان با دعوت مردم به حضور پر شور در ۲۲ بهمن یادآور شد: دشمنان هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند، ما با پیش‌گرفتن کار فرهنگی شب و روز به دنبال آنچیزی هستیم که انقلاب را تحدید می‌کند که ان‌شاءالله تمام نقشه‌های دشمن با یاری خداوند نقش برآب خواهد و این از تفضلات انقلاب است.

انتهای پیام

خبرنگار: حامدنیکبخت