کد خبر: 5485تاریخ انتشار : ۱:۴۱:۳۱ - دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶

بخشدار لوندویل آستارا؛

ما مردمی هستیم که در قفس ماندن را نمی خواهیم/مردم ما برای آزادی خون دادند

دکتر احمد قدیمی بخشدار لوندویل آستارا ظهر امروز در راهپیمائی ۲۲ بهمن در جمع مردم لوندویل گفت: ما مردمی هستیم که در قفس ماندن را نمی خواهیم. ما امنیت شهروندی، حق آزادی بیان و قلم در چارچوب قانون را می پسندیم که با اغتشاش و بی بندبازی فرق می کنند و این ها چیزهایی است که دشمن آن ها را نمی پسندد.

به گزارش بهجت خبر؛ دکتر احمد قدیمی بخشدار لوندویل آستارا ظهر امروز در راهپیمائی ۲۲ بهمن در جمع مردم لوندویل گفت: ما امروز در سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی هستیم و انقلاب اسلامی ایران در چنین روزی به پیروزی رسید. انقلابی که گفتمان خاص خودش را داشت و وظایفی هم برای ما معین شد که در شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی خلاصه می شود.

بخشدار لوندویل آستارا با اشاره به استقلال کشور اظهار کرد: استقلال موضوعی است که دشمنی سایر کشورها با ما سر همین موضوع است چون می خواهند ما وابسته به آنان باشیم کشور ما با این شعار انقلاب کرد و به پیروزی رسید.

دکتر احمد قدیمی در رابطه با معاهده برجام تصریح کرد: شما در جریان برجام دیدید که ما در مقابل کشورها ایستادیم و گفتیم ما همان قدر حق داریم که دیگران دارند و برجام یک تعهد بین المللی است که کسی هم نمی تواند آن را نقض کند.

بخشدار سابق بخش مرکزی فومن با اشاره به اقتصاد مقاومتی تاکید کرد: مقام معظم رهبری بحث اقتصاد مقاومتی را برای همین موضوع و تقویت استقلال مطرح کرده اند.

وی ادامه داد: شعار بعدی آزادی است یکی از اهداف انقلاب ما آزادی بود کشور ما آزاد و در دست ملتی آزاد است و مردم ما برای این آزادی خون دادند.

بخشدار لوندویل آستارا افزود: ما مردمی هستیم که در قفس ماندن را نمی خواهیم. ما امنیت شهروندی، حق آزادی بیان و قلم در چارچوب قانون را می پسندیم که با اغتشاش و بی بندبازی فرق می کنند و این ها چیزهایی است که دشمن آن ها را نمی پسندد.

وی با اشاره به مفهوم جمهوری اسلامی متذکر شد: جمهوری اسلامی است اسلامیت اصل جدایی ناپذیر است. انقلاب ما بر همین شعار هنوز پافشاری می‌کند این شعار کلمه ای تشریفاتی نیست کسی که از این شعار محافظت کند یک انقلابی واقعی است. تحریم ها، جنگ افروزی ها، اغتشاشات همه برای نابودی این شعار است.ما امروز وظیفه داریم در چارچوب این شعار با هم متحد باشیم با توطئه های مختلف مبارزه کنیم و قدر همدیگر را داشته باشیم.

قدیمی در پایان خاطر نشان کرد: دولت تلاش خوبی داشته است در زمینه شاخص بورس، خدمات بهداشتی،  تورم و مواردی از این قبیل دولت خدمات بی نظیری داشته است لذا قدر دولت و مقام معظم رهبری را داشته باشیم اگر همین نصایح ارزشمند رهبری نبود قطعا داعش در خانه های ما بود.

انتهای پیام

/هانیه نجومی