کد خبر: 5631تاریخ انتشار : ۱۸:۳۷:۴۳ - جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶

نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه فومن در مراسم یادبود مرحوم ابوذر واحدی در مسجد جامع بداب شفت؛

ابوذر در همه حال به فکر انقلاب بود+تصاویر

حجت الاسلام میرشمس حسینی نماینده ولی فقیه سپاه فومن روز گذشته در مراسم یادبود مرحوم ابوذر واحدی مسجد جامع بداب شفت در جوار مزار پاسدار رشید اسلام مرحوم ابوذر واحدی و مرحومه زهرا واحدی گفت: ابوذر در همه حال به فکر انقلاب بود.

به گزارش بهجت خبر؛ همزمان با فرارسیدن ایام فاطمیه روابط عمومی و تبلیغات سپاه ناحیه پنج روز مراسم در سوگ بزرگ بانوی اسلام حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا (س) برگزار می نماید.

در اولین روز این مراسم و بمناسبت سالروز تولد همسر برادر پاسدار ابوذر واحدی بانو زهرا واحدی و ایام فاطمیه؛ جمعی از همکاران و نیروهای پایور سپاه ناحیه فومن و شفت با حضور در مسجد جامع بداب و بر مزار پاسدار ولایی مرحوم ابوذر واحدی و همسر مکرمه اش زهرا واحدی یاد و خاطره آن دو عزیز سفر کرده را با قرائت زیارت عاشورا، اقامه عزای فاطمیه گرامی داشتند.

حجت الاسلام میرشمس اکبر حسینی در این مراسم ابتدا یاد و خاطره پاسدار ولایی ابوذر واحدی را گرامی داشت و گفت: ابوذر در همه حال به فکر انقلاب بود و با عشق و علاقه ای وافر ماموریت های سپاه و بسیج را پیگیری و دنبال می کرد.

وی در ابتدای مراسم طلب غفران از خداوند متعال برای ابوذر و همسرش کرد و افزود:مقدم داشتن طاعت خدا بر دیگر امور، انجام ماموریت و ناظر دانستن خداوند بر خود ویژگی مهمی بود که این پاسدار رشید اسلام داشت و امید به آن دارم صدیقه طاهره شفاعت شان کند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه فومن در ادامه به نامه امیر مومنان به مالک اشتر اشاره کرد و گفت: جضرت ترس از خدا و مقدم داشتن طاعت خدا بر دیگر اموررا بر مالک اشتر سفارش کرد، حضرت علی (ع) پیروی بر آنچه که در قرآن فرموده از واجب و سنت ها که کسی جزء با پیروی آن راه نیک را نپیمود و اینکه خدای سبحان را یاری کند به دل و دست و زبان یاری هر که یار او باشد پذیرفته است.

وی سپس بیان داشت: یاری و نصرت خدا نصرت خودمان را بدنبال خواهد داشت.

شایان ذکر است هیات ثارلله حسینی سپاه فومن در روز شهادت جضرت فاطمه زهرا در سطح شهر حرکت نموده و اقامه عزا حضرت را بر پا می نماید.

انتهای پیام