کد خبر: 5915تاریخ انتشار : ۱۳:۴۴:۳۱ - سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶

همواره عدالت را پیشانی عملکرد خویش قرار داده ایم

امور آبفار شهرستان فومن جوابیه ای را در پاسخ به گزارش خبری شب گذشته این پایگاه خبری و انتقاد امام جمعه موقت شهرستان فومن حجت الاسلام و المسلمین نوروزیان با عنوان”رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی فومن بداند این دو روز مسئولیت تمام می شود/چرا باید برای روستاییان فیش های آب شرب با رقم های نجومی صادر شود” صادر کرد.

به گزارش بهجت خبر؛ امور آبفار شهرستان فومن جوابیه ای را در پاسخ به گزارش خبری شب گذشته این پایگاه خبری و انتقاد امام جمعه موقت شهرستان فومن حجت الاسلام و المسلمین نوروزیان با عنوان”رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی فومن بداند این دو روز مسئولیت تمام می شود/چرا باید برای روستاییان فیشهای آب شرب با رقم های نجومی صادر شود” صادر کرد. متن این جوابیه به شرح ذیل است:

بسمه تعالی
در پاسخ به اظهارات جناب حجت الاسلام والمسلمین نوروزیان در جمع عزادارن فاطمی مسجد ولی عصر عج شنبه بازار،در شب شهادت بزرگ بانوی جهان اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، معروض می دارد مدیریت و کارکنان زحمتکش آبفار فومن شبانه روز در صدد انجام هر چه بهتر امور محوله به این امور بوده و از هیچ تلاش و ارایه خدمتی جهت بهره مندی هرچه بیشتر مشترکین آبفار فومن، مضایقه نمی نمایند تا همین کارنامه و عملکرد خالصانه، خود برای پاسخگویی در محضر عدل الهی کفایت کرده و ان شاء الله گواه امانتداری فرزندان این شهر،از بیت المالی باشد که برایش بودجه،وقت و انرژی نیروی انسانی هزینه گردیده است.

ضمناً به اطلاع عموم مردم عزیز، مسئولین دغدغه مند و برادر گرامی جناب حجت الاسلام والمسلمین نوروزیان که به حق پیگیر مطالبه مردم هستند عرض می نماییم، از تعداد ۱۶۳۳۵ مشترک آبفار فومن، بیش از ۶۵۰۰ مشترک با رعایت نرم استاندارد مصرف، قبوض زیر ۵۰۰۰ تومان برایشان صادر می شود. محاسبه آب بها در این مجموعه، یک سیستم کاملا سراسری و کشوری بوده و امور آبفار فومن هیچگونه دخل و تصرفی در این مسئله ندارد.علاوه براینکه کما فی السابق، مشترکین گرامی که قبوضی با مبالغ بالا برایشان صادر شده که توان پرداخت یکباره قبض را ندارند، می توانند با در دست داشتن قبض به این امور مراجعه نموده و جهت تقسیط بدهی خویش اقدام نمایند.

عملکرد مثبت و رو به رشد امور آبفار فومن در سال جاری،در مقایسه با سنوات گذشته و رتبه این شهرستان در بین شانزده شهرستان استان  گیلان کاملا مشهود بوده و نشانگر تلاش مجدانه و بی وقفه فرزندان این دیار در جهت بهبود کیفیت و جلب رضایت مشترکین گرامی است که شایسته سپاس و قدردانی است.

در پایان ضمن تشکر از دقت و پیگیری مسولین و برادران گرامی به عزیزان اطمینان خاطر می دهیم که همواره حق و عدالت را جبهه و پیشانی عملکرد خویش قرار داده ایم و امید به فضل و کرامت الهی داریم که بتوانیم هرچه بیشتر خدمتگزار مردم عزیز.دیارمان باشیم.

انتهای پیام