کد خبر: 628تاریخ انتشار : ۶:۵۵:۳۹ - جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶

یادداشت/ صاحبه صالح

زلزله ۷/۳ریشتری قلب مردم ایران را لرزاند!/دیگر وقت کنایه و تخریب یکدیگر نیست

صاحبه صالح دانشجوی بسیجی در یادداشتی با عنوان “زلزله ۷/۳ریشتری قلب مردم ایران را لرزاند!” مسائل جانبی مربوط به زلزله اخیر را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش بهجت خبر؛ صاحبه صالح دانشجوی بسیجی در یادداشتی با عنوان “زلزله ۷/۳ریشتری قلب مردم ایران را لرزاند!” مسائل جانبی مربوط به زلزله اخیر را مورد بررسی قرار داد.

زلزله ۷/۳ریشتری که چند روز قبل قلب مردم ایران را لرزاند اتحاد قلبی این ملت را دو چندان نمود تا آنجایی که شاهد کمک های مادی و معنوی مردم از شمال تا جنوب و از غرب تا شرق کشور برای حمایت و رسیدگی هر چه سریعتر به وضعیت نابسامان زلزله زدگان بودیم. این بارهم غیرت و نوع دوستی توسط همین مردم به صحنه اجرا گذاشته شد.
اما از دولت بیش از این انتظار می رفت که با گذشت چند روز از این حادثه ی تلخ دیگر شاهد انتقادات مردم کرمانشاه از نبود برخی امکانات گرمایی و بهداشتی نباشیم!
کاش آقایان دعواها ی سیاسی را بگذارند بعد از رسیدگی به حال این مردم. دیگر وقت کنایه و تخریب یکدیگر نیست! ما به لطف حضرات همیشه شاهد این تنش های سیاسی شما بوده و هستیم ترجیحا التفات نموده و این کارشکنی ها را کنار گذاشته و بیشتر از پیش به کمک مردم بیایید.
خطابم به جناح خاصی نیست اما خدا ناظر است که این مردم در طی چندین دهه ی اخیر همیشه آنجا که لازم بوده حضور خود را در صحنه های اصلی نشان داده اند.
براستی بودجه دولتی به این حد پایین بوده که مردم باید از نقاط مختلف احساس تکلیف کنند؟!
نمی دانم میلیاردها پول بیمه ای که از زائرین اربعین حسینی دریافت شد با وجود سلامت برگشتن بخش بزرگی از زائران به کدام جیب ها ریخته و در کجا هزینه شد؟!که حال باید غالب کمک ها از جیب مردم باشد؟!

براستی زمان آن نرسیده که بجای ریختن خزائن بیت المال به جیب های غیر آن را خرج صاحبان اصلیشان کنید؟ آقایان؟این چند روز بگذرد و با اتمام آواربرداری ها داغ های مردم کرمانشاه کمتر که نه، بیشتر می شود.

لطفا برای سقف هایی که آوار شد و بی سر پناهی ای که برای این مردم ماند اقدامات سریعتری بعمل آورید و برای شروع کار منتظر دوستان بسیجی و جهادی نباشید یکبار هم شده شماپیش بروید تا این دوستان پشت شما حرکت کنند مطمئن باشید قدم اول را که بگذارید این دوستان مخلص قدم های بعدی را خواهند برداشت.
و در آخر امید است شاکر زحمت های این مردم باشید.
ومن الله توفیق