کد خبر: 6286تاریخ انتشار : ۲۱:۱۴:۲۰ - جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶

نماینده ولی فقیه در استان گیلان؛

۴۰سالگی انقلاب اسلامی مایه ناکامی دشمن است

آیت الله قربانی نماینده ولی فقیه در استان گیلان با بیان اینکه دشمن به ویژه از طریق فضای مجازی به دنبال دو قطبی‌سازی جامعه و نابود کردن بنیان خانواده و اعتقادات مردم است، گفت: ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی نشان از ناکامی دشمن است.

به گزارش بهجت خبر؛ آیت الله قربانی نماینده ولی فقیه در استان گیلان با بیان اینکه دشمن به ویژه از طریق فضای مجازی به دنبال دو قطبی‌سازی جامعه و نابود کردن بنیان خانواده و اعتقادات مردم است، گفت: ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی نشان از ناکامی دشمن است.
امام جمعه رشت با بیان اینکه باید اخلاق اسلامی را در فضای مجازی ترویج کنیم، افزود: برخی با بهره‌گیری از فضای مجازی و ارائه اطلاعات ناقص و تقطیع شده، آب به آسیاب دشمن می‌ریزند.

*اشتغال‌زایی اولویت نخست استان باشد
آیت‌اله قربانی با اشاره به مشکلات کشاورزان گیلانی، خاطرنشان کرد: استاندار و مسئولان دولتی با حمایت از برنج‌کاران و چایکاران و کشاورزان گیلانی سبب ارتقای سطح معیشت مردم بصیر و انقلابی و ولایت مدار این استان شوند.
وی با بیان اینکه مردم از برخی عملکردها گله دارند، گفت: اشتغال‌زایی اولویت نخست استان باشد و تمامی مسئولان باید برای تحقق این مهم تلاش مضاعف کنند.
نماینده ولی فقیه در استان گیلان از علما، نخبگان، متخصصان و مدیران این استان خواست تا خارج از سلایق سیاسی دورهم جمع شده و نقشه و سند پیشرفت و تعالی گیلان را ترسیم، تصویب و اجرا کنند.

*برخورد با گرانفروشان و تکریم کاسبان امین
آیت‌اله قربانی با بیان اینکه مردم از مسئولان انتظار دارند تا تنظیم بازار عید را با دقت بیشتری پیگیری کنند، گفت: برخورد با کم‌فروشان و گرانفروشان بر اساس قانون در دستور کار باشد و پیشنهاد می‌کنم تا کاسبان امین که حامی حقوق مصرف کننده هستند توسط خود مردم شناسایی و توسط مسئولان دولتی تجلیل شوند.
انتهای پیام/