کد خبر: 6371تاریخ انتشار : ۲۳:۱۷:۵۷ - سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶

رئیس هیات کشتی شهرستان فومن؛

برای اولین بار مسابقات انتخابی کشتی آموزشگاه ها در فومن برگزار شد

رئیس هیات کشتی فومن عصر امروز در گفتگو با خبرنگار ما گفت:هیات کشتی فومن برای اولین بار و به صورت رسمی در راستای کشف استعدادهای نوپدید ورزشی علاوه برکشتی گیران دانش آموز فومنی از کشتی گیران توابع و بخشها و روستاهای اطراف طی بخشنامه ای به کل مدارس فومن، فراخوان کرد و امروز مسابقه ی انتخابی بزرگی را در  بین آموزشگاهها در خانه کشتی فومن برگزار کرد.

به گزارش بهجت خبر؛ رئیس هیات کشتی فومن عصر امروز در گفتگو با خبرنگار ما گفت:هیات کشتی فومن برای اولین بار و به صورت رسمی در راستای کشف استعدادهای نوپدید ورزشی علاوه برکشتی گیران دانش آموز فومنی از کشتی گیران توابع و بخشها و روستاهای اطراف طی بخشنامه ای به کل مدارس فومن، فراخوان کرد و امروز مسابقه ی انتخابی بزرگی را در  بین آموزشگاهها در خانه کشتی فومن برگزار کرد.

سید ابراهیم خامسی ادامه داد: در این فراخوان و مسابقات سراسری در سطح شهرستان، هیات کشتی فومن استعدادها و نیروهای جدید ورزشی در رشته ی کشتی شناسایی کرد که در آینده انشالله شاهد خبرها و موفقیت های خوبی در عرصه ورزش کشتی البته در آینده ای نه چندان دور شاهد خواهیم بود.

وی تصریح کرد: برای اولین درتاریخ کشتی فومن، هیات کشتی با برگزاری این فراخوان و مسابقات انتخابی، جهت اعزام دانش آموزان به مسابقات استانی، تیم فومن در همه ی وزنها کشتی گیر دارد و با دستی پر عازم مسابقات آموزشگاهی استان خواهد شد.

رئیس هیات کشتی فومن تاکید کرد: برای اولین بار در تاریخ کشتی فومن،
هفته آینده هیات کشتی فومن میزبان مسابقات استانی و سراسری کل دانش آموزان و آموزشگاههای سراسر استان خواهد بود، که قطعا دارای تاثیرات و بازتاب مثبت بسیار خوبی در راستای پیشبرد اهداف ورزشی علی الخصوص ورزش کشتی درسطح شهرستان و استان خواهد بود.

سید ابراهیم خامسی در پایان خاطرنشان کرد: از تمامی مردم خوب فومن، ورزش دوستان، نماینده محترم و مقامات مسئول دولتی و هیات های ورزشی دعوت بعمل می آید در این مسابقات که متعاقبا زمان دقیق برگزاریش طی تبلیغاتی در سطح شهر انجام خواهد شد، شرکت بعمل آورند.

انتهای پیام

/هانیه نجومی