کد خبر: 6594تاریخ انتشار : ۱۵:۲۸:۳۴ - پنج شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶

نماینده کارگروه درختکاری سلام فومن؛

مردم یک گام جلوتر از مسئولین برداشتند/اولین نهال ها را برای کاشت به دستان معصوم و پر برکت کودکان می سپاریم

دکتر بابک انشیه نماینده کارگروه درختکاری سلام فومن صبح امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت خبر گفت: مردم این دیار یک گام جلوتر از مسئولین برداشتند.

به گزارش بهجت خبر؛ دکتر بابک انشیه نماینده کارگروه درختکاری سلام فومن صبح امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت خبر با اشاره به جمله ای از رهبر معظم انقلاب گفت: مقام معظم رهبری فرمودند که گیاه و درخت در هر کشور و جامعه ی بشری مایه برکت و آبادانی است بنابراین با تشکیل پویشی مردمی تلاش کردیم تا پیشرفت و توسعه را با همت جوانان این شهرستان رقم بزنیم.

نماینده کارگروه درختکاری سلام فومن با اشاره به اهمیت درختکاری اظهار کرد: همگان از اهمیت درخت و درختکاری در آیات و روایات دینی و فواید اثبات شده ی علمی غیر قابل انکار آن اطلاع دارید و باید بدانیم که درخت در جوامع بشری نماد آبادانی و شاخص سرسبزی و خرمی است.

وی در رابطه با چگونگی تشکیل این پویش بزرگ تصریح کرد: مدتی قبل در فضای مجازی گروه سلام فومن، پیشنهادی توسط برخی عزیزان مطرح گردید، جمعی گرد هم آمدند و تصمیمی حسنه شکل گرفت. در این راستا کارگروه درختکاری سلام فومن از مردم تقاضای مشارکت کرد و آنجا بود که نگاه توسعه محور و مترقیانه ی خانواده ها متجلی شد. این مشارکت خیره کننده و قابل تحسین از مردم، همدلی مسئولان را طلب می نمود که آن مهم نیز محقق گردید و این پویش مردمی ثمره ی واضحی دارد.

انشیه تاکید کرد: مردم این دیار از فرصت حضور در فضای مجازی، توان تولید و پردازش ایده های توسعه محور و از آن مهمتر، تکمیل و اجرا در فضای حقیقی را دارند. مردم این دیار یک گام جلوتر از مسئولین برداشتند و نشان دادند که علاقمند به توسعه ی همه جانبه هستند و این امر، الزام همدلی مسئولان با مردم را به همراه دارد.

وی ادامه داد: ضمن تقدیر و تشکر از تمام مردم فهیمی که به شیوه های مختلف کمک نموده اند، همچنین از مجموعه ی شورا، شهردار، پرسنل زحمت کش شهرداری و سایر مسئولین محترم، اعلام می نماییم که اینک، همت مردان، زنان و فرزندان این دیار، اجرا و به رسم امانت در اختیار شما قرار خواهد گرفت. برای آغاز، بدلیل اهمیت انتقال آموزش صحیح به نسل آینده، اولین نهال ها را برای کاشت به دستان معصوم و پر برکت کودکان می سپاریم تا با شادی و لبخند رضایت این کودکان، خداوند نیز، ان شاالله بواسطه ی این کار حسنه، برکات خود را بیش از پیش بر این دیار ارزانی دارد.

انتهای پیام

/هانیه نجومی