کد خبر: 679تاریخ انتشار : ۱۶:۱۵:۴۰ - شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶

سردار محمد عبدالله پور؛

هر کس از آرمان های امام(ره) و شهدا دور شود از مسیر انقلاب اسلامی کنار می رود/شهدا قدرت انقلاب اسلامی را تضمین می کنند

فرمانده سپاه قدس گیلان امشب در یادواره شهدای منطقه قلعه رودخان فومن با گرامیداشت یاد و خاطر شهدای والامقام انقلاب اسلامی گفت: هر کس با هر درجه و عنوانی از آرمان های امام(ره) و شهدا دور شود و کم بیاورد از مسیر انقلاب اسلامی کنار می رود و منحرف می گردد.

به گزارش بهجت خبر؛ سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان امشب در یادواره شهدای منطقه قلعه رودخان فومن با گرامیداشت یاد و خاطر شهدای والامقام انقلاب اسلامی گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) می فرمودند که زمینیان و افلاکیان نمی توانند مقام شهدا را درک کنند چرا که وقتی شهید به شهادت می رسد به خدا و قدرت لایزال الهی متصل می شود و ما قادر به درک این مقامات نیستیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به مبانی قدرت کشورها اظهار داشت: هر کشوری متناسب با شرایط خود مبانی قدرت خاص خود را دارد اما امام(ره) می فرمود که مظهر قدرت ما شهدا هستند و این رمز پیشرفت انقلاب اسلامی پس از چهار دهه دشمنی استکبار جهانی است و بدانیم کشور را شهدا دارند اداره می کنند و امروز هم اگر دشمنان نمی توانند به ما ضربه بزنند ناشی از وجود مقدس شهداست.

سردار محمد عبدالله پور در ادامه بیان داشت: عزیزان مقام شهادت در جامعه اسلامی بسیار مهم است و تمام هم و غم ما این است که راه شهدا را بپیماییم و بدانیم برای رفع مشکلات و فائق آمدن به مسائلی که به کشورمان ضربه می زنند باید از شهدا تبعیت کنیم.

وی با اشاره به ایثار و جانفشانی شهدا تصریح کرد: شهید مدافع حرم سجاد طاهر نیا برای بار سوم که قرار بود اعزام شود در شرایطی به مناطق درگیر با تروریست ها اعزام شد که فرزندش در حال متولد شدن بود و نه روز پس از اعزام در شب تاسوعا به شهادت رسید.

فرمانده سپاه قدس گیلان در رابطه با چگونگی مواجهه با داعشی ها توسط رزمندگان مقاومت یادآور شد: در شرایطی رزمندگان سپاه اسلام توانستند تکفیری های داعشی را شکست بدهند که بنا بر فرمایش سردار عزیز سپاه اسلام سردار حاج قاسم سلیمانی در برخی خطوط درگیری برای آزادسازی یک خیابان صد و چهل داعشی به شکل انتحاری به رزمندگان مقاومت حمله می کردند اما به لطف خدا و با عنایت شهدا شکست سنگینی به تروریست های داعشی تحمیل شد.

وی با اشاره به سجایای اخلاقی شهدا اظهار کرد: شهدا ذوب در اسلام و مطیع امر ولایت فقیه بودند. خاطرم می آید شهید والامقام خوش سیرت را در یکی از عملیات هائی که ناموفق بود بسیار محزون دیدم از او سوال پرسیدم اتفاقی افتاده است که ایشان گفتند که حزن من از این ناحیه است که امشب به واسطه ناکامی ما در این عملیات امام(ره) در جماران ناراحت است عزیزان امروز چقدر ما نسبت به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی متعهد هستیم؟ اینکه رهبری عزیز می فرمایند که کالاهای ایرانی را استفاده نمائیم چقدر ما از این فرمایش تبعیت می کنیم؟ بدانیم برای رفع همه مشکلات باید نصایح مشفقانه رهبری عزیز انقلاب را مد نظر قرار دهیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان در رابطه با تهدیدات ایالات متحده گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی کشور ما در وضعیتی قرار دارد که بنا بر فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی دیگر دوران بزن و در رو برای آمریکائیها گذشته است و اگر مرتکب اشتباهی بشوند با واکنش سخت جمهوری اسلامی مواجه می شوند.

فرمانده سپاه قدس گیلان در پایان با اشاره به مسیر آینده انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: امام راحل ما می فرمودند که انقلاب اسلامی ما مقدمه تشکیل انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) می باشد و حقیقتا هر کس با هر درجه و عنوانی از آرمان های امام(ره) و شهدا دور شود و کم بیاورد از مسیر انقلاب اسلامی کنار می رود و منحرف می گردد چرا که این انقلاب اسلامی روز به روز پیشرفت می کند و شهدا بزرگوار ما قدرت انقلاب اسلامی را تضمین می کنند و بدانند که در مقابل دشمن ما متحد و همدلیم و مسیر شهدا رمز موفقیت و پیروزی بر استکبار جهانی است‌.