کد خبر: 6817تاریخ انتشار : ۱:۰۲:۳۳ - دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶

فرمانده سپاه ناحیه فومن؛

۲۸۰ بسیجی فومنی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند

سرهنگ پاسدار فردین میرزاپور فرمانده سپاه ناحیه فومن عصر دیروز در گفتگو با خبرنگار بهجت خبر گفت: در راستای انتقال ارزش های دفاع مقدس تعداد شش اتوبوس متشکل از ۲۸۰ نفر بسیجی از سپاه ناحیه فومن به کربلای ایران زمین در مناطق عملیاتی جنوب کشور کشور اعزام شدند.

به گزارش بهجت خبر؛ سرهنگ پاسدار فردین میرزاپور فرمانده سپاه ناحیه فومن عصر دیروز در گفتگو با خبرنگار بهجت خبر گفت: در راستای انتقال ارزش های دفاع مقدس تعداد شش اتوبوس متشکل از ۲۸۰ نفر بسیجی از سپاه ناحیه فومن به کربلای ایران زمین در مناطق عملیاتی جنوب کشور کشور اعزام شدند.

فرمانده سپاه ناحیه فومن با اشاره به اهمیت اردو های راهیان نور اظهار کرد: اردوهای راهیان نور امروزه از پراهمیت ترین طرح ها و برنامه ها در کشور برای انتقال دستاوردهای دفاع مقدس است که به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی همچون گنج می باشند و باید به نسل های جوان منتقل گردد.

سرهنگ میرزاپور تاکید کرد: بی توجهی و غفلت نسبت به بیان حقایق دفاع مقدس و نمایان‌سازی تلألو انسان‌های ناب و شهدای دفاع مقدس تهدید این ثروت ملی و تاریخ ساز به شمار رفته و مانع از پیوند ناگسستنی نسل‌های امروز و فردای کشور با ارزش‌های ناشی از حادثه عظیم مقاومت و پایداری ملت ایران در جنگ تحمیلی و نابرابر هشت ساله استکبار جهانی علیه انقلاب و نظام اسلامی می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت اردوهای راهیان نور تصریح کرد: این فرصت بی نظیر را خداوند و خون شهدا به ما بازماندگان دفاع مقدس داده و باید آن را قدر بدانیم و همه را در این همایش عظیم مشارکت بدهیم.

فرمانده سپاه ناحیه فومن در ادامه بیان داشت: با آشنا کردن جوانان و نوجوانان با ارزش های دفع مقدس و انقلاب می توانیم مانع از عملی شدن نقشه های دشمنانمان شویم.

سرهنگ میرزاپور در پایان خاطر نشان کرد: لازم می دانم از همکاری برخی از مسئولین شهرستان که در اعزام بسیجیان فومنی به اردوهای راهیان نور همکاری لازم را داشته اند قدردانی می نمایم.

انتهای پیام

/هانیه نجومی