کد خبر: 6834تاریخ انتشار : ۱۸:۲۴:۲۷ - دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶

شنیده ها؛

فرماندار جدید دیاربهجت چه کسی خواهد بود؟+جزئیات

اگرچه هنوز تغییر و تحولات قطعی و نهایی نشده است اما شنیده‌های ما از منابع آگاه حاکی از این بوده که استاندار گیلان تصمیم نهایی خود را به زودی اخذ خواهد کرد و سکاندار جدید فرمانداری فومن را منصوب می کند.

به گزارش بهجت خبر؛ اگرچه هنوز تغییر و تحولات قطعی و نهایی نشده است اما شنیده‌های ما از منابع آگاه حاکی از این بوده که استاندار گیلان تصمیم نهایی خود را  به زودی اخذ خواهد کرد و سکاندار جدید فرمانداری فومن را منصوب می کند.

دکتر اسماعیل پور فرماندار فعلی فومن که اخیرا از رابطه ای خوب با نماینده فومن و شفت حجت الاسلام و المسلمین افتخاری برخوردار نبوده است احتمالا بزودی با فومن خداحافظی می نماید و ادامه خدمت گذاری خود در دولت تدبیر را باید در منصبی دیگر سپری نماید.

شنیده ها حکایت از این دارد که اینبار نوبت به محمد رضا محسنی فرماندار فعلی شهرستان شفت رسیده تا این مدیر آستانه ای پس از چند سال دوری از فومن که سابقا عهده دار معاونت فرمانداری در این شهرستان بود مجددا عازم دیار بهجت گردد.

فرماندار فعلی شفت در آخرین رتبه بندی فرمانداری های وزارت کشور موفق به حضور در جمع ۱۴ فرمانداری برتر کشور به لحاظ عملکرد شده است.

محسنی با توجه به حضور چند ساله در فومن از هم اکنون حامیانی از جمله نزدیکان فعلی نماینده فومن و شفت را با خود به همراه دارد و به نظر می رسد با حمایت هائی که از او می شود بزودی او را به عنوان سکاندار اول اجرائی دولت اعتدال در فومن ببینیم.

انتهای پیام