کد خبر: 6937تاریخ انتشار : ۱۶:۴۸:۵۳ - جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶

در مسابقات والیبال نوجوانان استان گیلان رقم خورد؛

دربی والیبال فومن از آن آکادمی شیرتری+تصاویر

آکادمی شیرتری در مسابقات والیبال نوجوان استان توانست دربی والیبال فومن را از آن خود کند.

به گزارش بهجت خبر؛ شهرستان فومن با چند میزبانی در مسابقات لیگ نوجوانان، امروز شاهد مسابقه بین دو تیم آکادمی والیبال شیرتری و کانون والیبال سجاد بود.

تماشاگران شاهد بازی خوبی بین دو تیم فومنی بودند که در پایان تیم آکادمی والیبال شیرتری با مربی گری علی قلیزاده با نتیجه ۳ بر ۰ تیم مقابل خود یعنی کانون والیبال سجاد را مغلوب کرد

قاسم شیرتری مدیر آکادمی والیبال ضمن خسته نباشید به مربی تیم و بازیکنان گفت: بازیکنان در اول راه هستند و نباید با پیروزی که امروز به دست آوردند راضی باشند و نباید چنین نتایجی باعث غرور شود.

وی در ادامه با خاطرنشان کردن این که بازیکنانش بازی مدرنی را به نمایش گذاشتند اظهار کرد: در هر مسابقه باید پر تلاش تر از قبل بود. انگیزه همه بازیکنان بایستی برای پیروزی دوچندان باشد. شما برای موفقیت هایتان خیلی در تمرینات تلاش کرده اید و من به تک تک شما افتخار می کنم.

سجاد خجسته مربی تیم کانون والیبال سجاد با توجه به این که نتیجه با ارزش با تلاش به دست می آید گفت: تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. وقتی با شکست روبرو می شویم باید آن را به عنوان نشانه ای بپذیریم که نشان می دهد برنامه هایمان کامل نبوده اند، سپس از نو برنامه ریزی کنیم و دوباره به سمت هدف حرکت کنیم.

انتهی پیام

/علی یعقوبی