کد خبر: 7174تاریخ انتشار : ۱۵:۲۴:۵۱ - چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

برای کمک به اقتصاد شهر؛

فومنی ها در تعطیلات حتی المقدور از خودروهای شخصی استفاده نکنند!

بازاریان و فومنی ها در تعطیلات عید نوروزی حتی المقدور از خودروهای شخصی برای عبور و مرور و پارک در گوشه خیابان ها استفاده نکنند تا علاوه بر کمک به اقتصاد شهر و رفع ترافیک، برای هوای پاک و سلامتی خودشان گامی عملی بردارند.

به گزارش بهجت خبر؛  شهرستان فومن با داشتن ماسوله و قلعه رودخان دو نگین درخشان گردشگری در شمال کشور زبانزد بسیاری از مردم می باشد به گونه ای که در تعطیلات نوروزی و یا در فصل تابستان فومن با داشتن این دو نگین و المان گردشگری مذهبی شهید سیدجواد موسوی انتخاب بسیاری از مسافران برای گردش می باشد.

صنعت توریسم و گردشگری یکی از امتیازاتی است که با برنامه ریزی صحیح می توان از این فرصت بهره برد و اقتصاد فومن را شکوفا کرد.

در همین راستا دکتر اسماعیل پور فرماندار فومن در دیدار چند روز گذشته با برخی از بازاریان در اقدامی غیرمنتظره اعلام کرد که با همکاری فومنی ها امسال جاده های ورودی داخل شهر بر روی مسافران بسته نمی شود و گردشگران می توانند آزادانه وارد شهر شده و با خرید از کاسبان فومنی اقتصاد فومن را تقویت نمایند.

با توجه به ساختار خیابان های فومن و ترافیک احتمالی ناشی از این تصمیم، اینجا فقط یک همت مهم می تواند رهگشا باشد تا هم از مواهب مسافران نوروزی اقتصاد شهر بهره مند شود و هم ترافیک طاقت فرسا در شهر به مراتب کم رنگ گردد و آن اراده همه بازاریان و فومنی ها در تعطیلات عید نوروزی است تا حتی المقدور از خودروهای شخصی برای عبور و مرور و پارک در گوشه خیابان ها استفاده نکنند تا علاوه بر کمک به اقتصاد شهر و رفع ترافیک، برای هوای پاک و سلامتی خودشان گامی عملی بردارند.

انتهای پیام