کد خبر: 7476تاریخ انتشار : ۲۲:۴۳:۴۲ - پنج شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷

شکست سنگین گیلانمهر فومن مقابل قعر نشین لیگ

گیلانمهر فومن در ادامه دیدار های لیگ دسته دوم فوتبال کشور با شکست سنگین مقابل میزبانش مواجه شد.

به گزارش بهجت خبر، دیدار تیم‌های نفت امیدیه و گیلانمهر فومن از هفته هفتم مرحله نهایی رقابت‌های لیگ دسته دوم از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه شهدای صنعت نفت آغاز شد.

نبرد تیم های پنجم و ششم جدول از حساسیت بالایی برخوردار است . هر یک از این دو تیم در صورت پیروزی می توانند به جمع مدعیان صعود اضافه شوند .

بازی در نیمه نخست از سوی هر دو تیم هجومی دنبال شد و حاصل آن سه گل بود. ابتدا نفتی ها بودند که در دقیقه ۱۶ توسط امیر تیزرو بازیکن فصل گذشته گیلانمهر از روی نقطه پنالتی به گل دست یافتند. گیلانمهر خیلی زود این گل را در دقیقه ۲۲ توسط بابک مرادی از روی نقطه پنالتی پاسخ داد. نماینده گیلان یک بار دیگر در نیمه نخست و در دقیقه ۴۱ توسط علیرضا صبوری به گل دست یافت تا کام بکی رویایی در امیدیه داشته باشد.

نیمه دوم مسابقه را می توان متعلق به تیم میزبان دانست. این  تیم سه بار توسط کوشا بهایی پور در دقایق ۶۷ و ۸۷ و صادق کرمی در دقیقه ۷۷ به گل دست یافت تا شکستی سنگین را تحمیل نماینده گیلان کند. بازی در پایان با نتیجه چهار بر دو به سود نفت امیدیه خاتمه یافت.

ترکیب گیلانمهر فومن:

ترکیب تیم گیلانمهر مقابل نفت امیدیه

حامد راست روان، یامین فلاح، سیروس صادقیان، محمد آزاد، حسین محبی، مجتبی رستمی، علی نیاوند، اصغرنیکجو، علیرضا صبوری، میلادمرادی و اشکان پارسا

سرمربی: امیدرضا روان‌خواه

ترکیب نفت امیدیه:

شکیب سروری، صادق کرمی، معین راشدی، محمد فدعمی، حسین حجازیان، محسن طیبی، سیاوش روایی، سعید درفشی، مصدق درفشی، امیر تیزرو و کوشا بهایی پور

سرمربی: امید عیسی زاده

انتهای پیام /۳۳۸۹

//فارس