کد خبر: 7499تاریخ انتشار : ۲۱:۵۸:۰۴ - یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷

ثبت نام متهم تحصیل نامشروع مالی در انتخابات اصناف فومن!

اما از بین همه این حاشیه ها آنچیزی که بیشتر اذهان را جلب می کند ثبت نام یک متهم تحصیل نامشروع مالی در انتخابات اتاق اصناف فومن است که با اهمال رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت فومن صورت پذیرفته است.

به گزارش بهجت خبر؛ انتخابات اتاق اصناف شهرستان فومن که در روز دوشنبه برگزار می گردد با حواشی بسیاری در فضای مجازی همراه بوده است که از همین ابتدا به نظر می رسد نامزدهای شاخص انتخابات مجلس در فومن و شفت به دنبال تصاحب جایگاه اتاق اصناف فومن هستند تا در انتخابات مجلس از اصناف و بازاریان بیشترین بهره را بگیرند.

اما از بین همه این حاشیه ها آنچیزی که بیشتر اذهان را جلب می کند ثبت نام یک متهم تحصیل نامشروع مالی در انتخابات اتاق اصناف فومن است که با اهمال رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت فومن صورت پذیرفته است.

این متهم مطرح که حدودا یک ماه در بازداشت یکی از نهادهای امنیتی شهرستان فومن بوده و اکنون با قرار وثیقه آزاد است و باید از سوی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت فومن از ریاست اتحادیه و صنفی که در آن فعال است عزل می شد امروز در انتخابات اتاق اصناف فومن ثبت نام کرده است.

شایان ذکر است متهم مدنظر علاوه بر تحصیل نامشروع مالی، مواردی از تخلفات کلاهبرداری و جعل عنوان را در پرونده یدک می کشد.

حال باید منتظر ماند و مشاهده کرد که اصناف فومن از این متهم مورد نظر حمایت می کنند و یا اینکه افرادی صالح را برای اتاق اصناف فومن بر می گزینند.

انتهای پیام

  1. علی گفت:

    دراتاق اصناف مسایلی می گذرد که موضوع ثبت نام ی-ع درمقابل آنها کاهی هم نیست… قصددفاع ازفردمذکور راندارم چون مانند شماازمحتوای مستندات پرونده وی بی خبرم اماجالب اینکه فعلاکه حکمی برعلیه وی صادرنشده شماقصاص قبل ازجنایت راخواستارید!! ای برادر! گرحکم شودکه مست گیرند……..!! وقتی نظارت تعطیل وافرادمتظاهروکلاش مناصب راغصب کنندوضع اتاق اصناف بهترازاین نمی شود.

  2. عباس گفت:

    داداش جان موارد بسیاری در اتاق اصناف فومن مطرحه و سواستفاده های کلانی توسط افراد ظاهرساز شده است و اتفاقا این فردی که اینهمه داستان در گردشگری و جعل و … دارد قطعا نمی تواند وضع اسفناک امروز رو رفع کنه و لاجرم وضعی به مراتب پست تر را ایجاد می کند