کد خبر: 7509تاریخ انتشار : ۱۵:۱۱:۱۳ - دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷

رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت فومن:

بنده وابسته به هيچ گروه يا حزب خاصي نبوده و نيستم

رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت فومن با اشاره به اينكه بنده وابسته به هيچ گروه يا حزبي نبوده و شايعاتي كه در فضاي مجازي برعليه من منتشر شده كذب است گفت: هدف اصلي اداره صنعت، معدن و تجارت رعايت قانون و قانونمداري و رفع مشكلات و موانع مردم در اين حوزه است.

به گزارش بهجت خبر؛ الهام حيدري/رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت فومن با بيان اينكه صبح امروز انتخابات هيئت رئيسه اتاق اصناف اين شهرستان برگزار شد اما به حد نصاب نرسيد اظهار كرد: طبق ماده ۶ تبصره ۲ قانون نظام صنفي و ظرف مدت ۱۰ روز انتخابات هيئت رئيسه اتاق اصناف به روزهاي آينده موكول مي گردد.

وي با اشاره به اينكه انتخابات هيئت رئيسه اتاق اصناف شهرستان فومن به صورت قانوني با حضور نهاد هاي نظارتي تشكيل گرديد خاطر نشان كرد: از ۱۹ رئيس اتحاديه ۶ نفر در اين انتخابات شركت كرده و بقيه اعضا به دلايل مشكلات و گرفتاري هاي شخصي نتوانستند شركت كنند كه اين امر سبب شد اين انتخابات به حد نصاب نرسد.

محمود حسيني با اشاره به اينكه بنده وابسته به هيچ گروه يا حزبي نبوده و شايعاتي كه در فضاي مجازي منتشر شده كذب است گفت: هدف اصلي اداره صنعت، معدن و تجارت رعايت قانون و قانونمداري و رفع مشكلات و موانع مردم در اين حوزه است.

وي با بيان اينكه بنده براي همه احزاب و سياسيون شهرستان احترام قائل و به آنها علاقمند بوده و با عموم مردم نيز تعامل داشته ام اذعان داشت: درب اداره صنعت، معدن و تجارت به روي عموم مردم، حزب ها و گروه ها باز بوده و هيچگاه در اين زمينه سياسي عمل نشده است.

انتهاي پيام/

  1. علی گفت:

    حسینی آدم سیاسی نیست ولی مدیرضعیفی است وگرنه افراد لات ولمپن ومنافق دراتاق اصناف عربده کشی نمی کردند.