کد خبر: 7654تاریخ انتشار : ۱۰:۵۴:۳۸ - دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن:

هفدهمین دوره طرح «سی روز با قرآن کریم» در فومن آغاز شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن از آغاز اجرای هفدهمین دوره طرح «سی روز با قرآن کریم» همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبرداد.

به گزارش بهجت خبر؛ یوسف نیک انجام  در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان هفدهمین دوره طرح معنوی «سی روز با قرآن کریم»، اظهار کرد: این طرح به همت انجمن قرآن و عترت (ع) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه این طرح از روز پنجشنبه ٢٧ اردیبهشت ماه رأس ساعت ۱۸ عصر در سالن شهدای خدمتگزار آغاز شد، افزود: ماه رمضان فرصتی مناسب برای اشاعه فرهنگ و معارف قرآنی در سطح جامعه به ویژه در میان نسل جوان است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن در ادامه به سایر برنامه های این اداره در ماه رمضان اشاره کرد و گفت: تفسیر قرآن کریم، برپایی نمایشگاه خوشنویسی اقراء، جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع)، محفل انس با قرآن همراه با مداحی تحت عنوان در سوگ یار مولا، نمایشگاه عکس، سوگواره پدر یتیمان، برپایی نمایشگاه روز قدس بخشی از برنامه های این اداره برای ماه رمضان است.

نیک انجام در ادامه خاطرنشان کرد: برگزاری جشن بزرگ شکرانه ماه همراه با تجلیل از فعالان قرآنی در پایان ماه مبارک رمضان نیز از دیگر برنامه ها است.