کد خبر: 8184تاریخ انتشار : ۱۴:۴۶:۱۲ - چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷

مجموعه فرهنگی تربیتی انصارالحسین(ع) فومن در بیانیه ای به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس تصریح کرد:

روز قدس، روز حیات اسلام است/اسرائیل همچنان از بحران عمیق هویت و مشروعیت رنج می‌برد

مجموعه فرهنگی، تربیتی انصارالحسین(ع) فومن در بیانیه ای در رابطه با فرارسیدن روز جهانی قدس تصریح کرد:روز قدس روزی است که باید به همة ابرقدرت‌ها هشدار بدهیم که اسلام دیگر تحت سیطره شما، به واسطة عمال خبیث شما، واقع نخواهد شد، روز قدس، روز حیات اسلام است.

به گزارش بهجت خبر؛ مجموعه فرهنگی، تربیتی انصارالحسین(ع) فومن در بیانیه ای در رابطه با فرارسیدن روز جهانی قدس تصریح کرد:روز قدس روزی است که باید به همة ابرقدرت‌ها هشدار بدهیم که اسلام دیگر تحت سیطره شما، به واسطة عمال خبیث شما، واقع نخواهد شد، روز قدس، روز حیات اسلام است.

بیش از نیم قرن از ظهور غده سرطانی اسرائیل در منطقه خاورمیانه می گذرد و رژیمی که خود را پیرو آئین یهود می داند با جنایت های ددمنشانه و سفاکانه هیچ نشانه ای از انسانیت و اخلاق را با خود به همراه ندارد و حضورش عامل ویرانی و برافروختن جنگ های نابسامان در سرتاسر منطقه است.

امام‌خمینی (ره)، رهبر کبیر انقلاب اسلامی و پرچم‌دار مبارزه با ظلم و ظالم در جهان معاصر، در روز شانزدهم مرداد سال ۱۳۵۸، آخرین جمعه‌ ماه رمضان هر سال را روز جهانی قدس نامیدند و همه‌ی مستضعفان و آزادی‌خواهان جهان را به پاسداری از قداست قدس و بزرگداشت آن فراخواندند و با تعمیم آن به‌روز همگرایی جهان اسلام در دفاع از فلسطین و مستضعفین جهان فرمودند: «روز قدس یک روز جهانی است. روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد.

روز مقابل مستضعفین با مستکبرین است. روز مقابلة ملت‌های مظلوم در مقابل ابرقدرت‌هاست، روز قدس روز اسلام است، روز قدس روزی است که باید به همة ابرقدرت‌ها هشدار بدهیم که اسلام دیگر تحت سیطره شما، به واسطة عمال خبیث شما، واقع نخواهد شد، روز قدس، روز حیات اسلام است.

اکنون‌ که سال‌ها از سخنان پیامبر گونه آن بزرگ‌مرد الهی گذشته است، شاهد موج گسترده آگاهی بخشی و آزادی‌خواهی ملت‌های آزاداندیش جهان هستیم. با این‌وجود امروز اسرائیل به ‌رغم سیطره بر سرزمین فلسطین، همچنان از بحران عمیق هویت و مشروعیت رنج می‌برد و می‌کوشد تا با تربیت و حمایت عناصر جاهل و متحجر از گروه‌های بنیادگرا و تکفیری و تقویت تسلیحاتی آن‌ها در انجام حملات کور تروریستی، منطقه و جهان را ناامن و بی‌ثبات کند و بر موج اسلام هراسی مولود جریان‌های افراطی دامن بزند. از سوی دیگر با تفرقه‌افکنی میان مذاهب اسلامی قدرت و عظمت اسلام را نزد افکار عمومی دنیا خدشه‌دار کند.

امروز شاهدیم در حالی‌ که هزاران نفر از مسلمانان ساکن نوار غزه در نتیجه جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی در محاصره به سر می‌برند و هر روز عده‌ زیادی شهید، مجروح و یا آواره می‌شوند، مدعیان دروغین حقوق بشر که خود از حامیان اصلی این رژیم غاصب هستند، در سکوتی مرگبار بسر می‌برند اما این بار نیز با عزم مردم مظلوم غزه و پشتیبانان مقاومت با امید به وعده الهی و توکل به او، شکستی دیگر برای رژیم صهیونیستی رقم خواهد خورد و به یقین بنا بر فرمایش رهبری معظم انقلاب اسلامی رژیم غاصب صهیونیستی بیست و پنج سال آینده را نخواهد دید.

فعالان فرهنگی و تربیتی مجموعه انصارالحسین علیه السلام شهرستان فومن، ضمن دعوت به حضور پرشور مردم همیشه در صحنه شهرستان فومن در راهپیمایی روز قدس، هم‌نوا با مسلمانان و آزادگان سراسر جهان روز قدس امسال باصلابت هر چه ‌تمام‌تر به پشتیبانی از مردم مظلوم فلسطین و در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی، فریاد انزجار از این رژیم غاصب و حامیانش را سر خواهند داد.

انتهای پیام