کد خبر: 8238تاریخ انتشار : ۰:۱۲:۲۴ - جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷

فرماندار جدید فومن؛

شهرستان فومن از مزیت های اصلی در توسعه پایدار بهره مند می باشد/ تعامل دولت و مردم باید بیش از پیش باشد+تصاویر

دکتر محمود قاسم نژاد فرماندار جدید فومن صبح پنج شنبه در مراسم معارفه خود که در فرمانداری این شهرستان با حضور استاندار گیلان دکتر سالاری برگزار شد گفت: شهرستان فومن با دارابودن مواهب طبیعی و تاریخی، از مزیت های اصلی در توسعه پایدار بهره مند می باشد.

دکتر محمود قاسم نژاد فرماندار جدید فومن صبح پنج شنبه در مراسم معارفه خود که در فرمانداری این شهرستان با حضور استاندار گیلان دکتر سالاری برگزار شد گفت: شهرستان فومن به عنوان مرکزیت غرب گیلان توانسته نقش ایفا کند و شخصیت های علمی،ادبی و علمای بزرگ در دامان خود پرورانده و به اسلام و تشیع و ایران تحویل داده است که سرآمد این نخگبان مرجع عالی قدر تشیع، آیت الله بهجت فومنی است.

دکتر قاسم نژاد فرماندار جدید فومن در رابطه با نام فومن اظهار کرد: فومن را به معنای پناهگاه اندیشه و اندیشه ورزان خوانده اند و این خودش نشان می دهد که در چه دوره هایی در بالندگی و پویایی قرار داشته و امیدواریم همچنان این وضعیت در این شهرستان وجود داشته باشد.

فرماندار جدید فومن با اشاره به اینکه این شهرستان دارای ظرفیت و پتانسیل های فراوان تاریخی، طبیعی، مذهبی و گردشگری ۳۰۰۰ ساله است تصریح کرد: شهرستان فومن با دارابودن مواهب طبیعی و تاریخی، از مزیت های اصلی در توسعه پایدار بهره مند می باشد.

وی افزود: این شهرستان برای رسیدن به آن توسعه اجتماعی ،عمرانی، اقتصادی به تعامل سازنده نیازمند است بنابراین تعامل دولت و مردم باید بیش از پیش باشد.

دکتر قاسم نژاد فرصت خدمت را محدود دانست و تاکید کرد: باید از این فضایی که نظام در اختیار ما قرار داده است حداکثر استفاده را ببریم تا بتوانیم در جهت آسایش و امنیت و رفاه و توسعه اقتصادی و افزایش درآمد خانواده ها در منطقه به بهترین عملکرد دست پیدا کنیم.

فرماندار جدید فومن در پایان از برگزاری جلسه شورای اداری بعد از پایان ماه رمضان برای اعلام سیاست‌های کاری خود و تعیین اودویت های ادارات با اعضای شورای اداری خبر داد.

انتهای پیام

صدیقه خوشگفتار

  1. فومنی گفت:

    متاسفم برای نماینده طلبه جوان فومن و شفت فقط دنبال نیروی ضعیف تر از خودشه وبس