کد خبر: 867تاریخ انتشار : ۱۳:۵۴:۰۵ - سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶

عزم فومنی ها برای صعود به لیگ دسته اول فوتبال کشور/ سه امتیاز دیگر به جیب ارتش سبز گیلان

شهرداری فومن در هفته دوازدهم مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم کشور عصر امروز میزبان شهرداری همدان بود با عزم راسخ خود برای صعود به لیگ دسته اول فوتبال کشور توانست این مسابقه را به نفع خود رقم بزند.

به گزارش بهجت خبر؛ شهرداری فومن در هفته دوازدهم مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم کشور عصر امروز میزبان شهرداری همدان بود با عزم راسخ خود برای صعود به لیگ دسته اول فوتبال کشور توانست این مسابقه را به نفع خود رقم بزند.

شهرداری فومن امروز با ترکیب ایدین مسعودی، احد شفیعی، یامین فلاح، مهیار نازی پور، محمد ازاد طلب، حسین محبی، اصغر نیکجو، مجتبی رستمی، محسن رحیمی، اشکان پارسا، سید علی یحیی نژاد در مقابل همنام همدانیش قرار گرفت.

شهرداری فومن در دقیقه هفتم مسابقه با ضربه محسن رحیمی از روی نقطه پنالتی با یک گل از مهمانش جلو افتاد.

در دقیقه ۱۶ از این مسابقه سرمربی شهرداری همدان به علت اعتراض شدید به داور مسابقه از نشستن بر روی نیمکت مربیگری این تیم اخراج شد.

در دقیقه ۳۹ شهرداری فومن با حرکت زیبای حسین محبی و ارسال توپ توسط وی که به دست مدافع حریف برخورد کرد موفق به کسب یک پنالتی دیگر شد و محسن رحیمی توانست دومین گل خود و تیمش را به ثمر برساند و نیمه اول با همین نتیجه به پایان برسد.

در دقیقه ۶۰ این مسابقه تیم همدانی در پی پرتاب اوت بلند و پس از برگشت توپ توسط دروازه بان شهرداری فومن موفق شد گل اول خود را به ثمر برساند.

نهایتا شهرداری فومن توانست با نتیجه دو بر یک شهرداری همدان را شکست بدهد و ارتش سبز گیلان سه امتیاز دیگر را بتواند به جیب بزند.

شهرداری فومن با کسب این سه امتیاز با ۲۶ امتیاز با اقتدار صدرنشین این مسابقات است.