کد خبر: 873تاریخ انتشار : ۲۱:۵۱:۳۴ - سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶

فرمانده سپاه فومن با انتقاد از عملکرد شهرداری ؛

در هفته بسیج چهره شهر متناسب با این ایام نیست

فرمانده سپاه ناحیه فومن با انتقاد از عملکرد شهرداری فومن در نصب پرده و بنر های هفته گرامیداشت بسیج، بسیج را متعلق به امام، شهدا و همه مردم دانست و تاکید کرد: در شهرهای دیگر سه هفته قبل از هفته بسیج برنامه ریزی شده و به ادارات اعلام می گردد و این در حالی است که در دومین روز از هفته گرامیداشت بسیج چهره شهر متناسب با این ایام الله نیست.

به گزارش بهجت خبر؛ فرمانده سپاه ناحیه فومن عصر دیروز به همراه جمعی از شورای فرماندهی این ناحیه با حضور در دفتر امام جمعه فومن با حجت الاسلام و المسلمین صفوی دیدار کرد.
سرهنگ میرزاپور ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول بسیج را حافظ دست آوردهای انقلاب اسلامی دانست و گفت: امام خمینی (ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی با تشکیل بسیج مستضعفین تاکید کردند اگر در کشور ۲۰ میلیون جوان داریم باید ۲۰ میلیون جوان بسیجی داشته باشیم و امروز بسیج که رشد آن از دفاع مقدس شروع شد با حرکت و برنامه جهادی ذیل فرامین امام خامنه ای (مد ظله العالی) بدنبال اعتلای خود در عصر ظهور است.

فرمانده سپاه فومن در ادامه بیان داشت: ما با مسجد محوری، صندوق های اشتغال زا، گشت های محله محور جهت ارتقاء امنیت و اردوهای جهادی که محوریت برنامه های امسال سازمان بسیج می باشد به دنبال اعتلای بیش از پیش بسیج هستیم.
میرزاپور ادامه داد: ۷۶ واحد خانه مسکن محرومین تا هفته بسیج تحویل مددجویان شده است، ۴ واحد باقی مانده آن با پیشرفت ۹۰ درصدی ان شاء الله با همت بسیج سازندگی تحویل صاحبان آنها خواهد شد.

وی از ارسال کمک به زلزله زدگان کرمانشاه گفت: ۱ کامیون و  ۷ وانت کمک های مردمی به مناطق زلزله زده ارسال شد.

فرمانده سپاه ناحیه فومن با انتقاد از عملکرد شهرداری فومن در نصب پرده و بنر های هفته گرامیداشت بسیج، بسیج را متعلق به امام، شهدا و همه مردم دانست و تاکید کرد: مراسمات ملی مذهبی با تبلیغات اشخاص و گروه ها فرق می کند، در شهرهای دیگر سه هفته قبل از هفته بسیج برنامه ریزی شده و به ادارات اعلام می گردد و این در حالی است که در دومین روز از هفته گرامیداشت بسیج چهره شهر متناسب با این ایام الله نیست!

در ادامه این دیدار حجه الاسلام صفوی امام جمعه فومن بیان داشت: امروز صحبت از یک افتخار، پیروزی خون بر شمشیر، مرام و عقیده است، امروز سپاه و بسیج توانسته است از اسلام که حیثیت ماست به خوبی دفاع کنند و این در حالی است که مسلمانان جهان این انقلاب را بلندگوی اسلام می دانند لذا وظیفه همه ماست در ارتقاء آرمان های آن بکوشیم.
امام جمعه فومن ادامه داد: مردمان آزاده جهان می دانند که تروریست کیست، حامیان آنها چه کسانی هستند، اعتقاد داشتند ۳۰ سال طول می کشد تا داعش نابود شود و این لطف خداوند بود که با وعده سه ماهه سردار سلیمانی طومار آنها برچیده شد.
حجه الاسلام صفوی اشاره ای به راهپیمایی اربعین نمود و ادامه داد: اینها می گفتند جوانان ما غرب زده اند! گردشگری را تبلیغ می کردند و این در حالی بود که رسانه های آنها چشم خود را به این سپاه بسته بودند.
امام جمعه فومن درپایان به عملکرد درخشان بسیج در انقلاب اسلامی ، دفاع مقدس، فتنه ۸۸ و زلزله کرمانشاه اشاره کرد و گفت: بسیچ یک نیروی فعال است و شکر بکنیم که امام ما خواست با بسیجیانش محشور شود و شکر کنیم که در لشکر اسلام هستیم.