کد خبر: 9102تاریخ انتشار : ۱۰:۲۹:۲۶ - چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷

برای اولین بار در فومن برگزار خواهد شد؛

بزرگترین پیاده روی خانوادگی با اهدای ۳۰ دوچرخه و ۸ ویلچر

به مناسبت روز جهانی مواد مخدر پیاده روی بزرگ خانوادگی در روز جمعه ساعت ۷نیم صبح همراه با قرعه کشی ۳۰ دوچرخه و ۸ویلچر و سایر جوایز ارزنده در نظر گرفته شده است.

صدیقه خوشگفتار/ به گزارش بهجت خبر؛ به مناسبت روز جهانی مواد مخدر پیاده روی بزرگ خانوادگی در روز جمعه ساعت ۷نیم صبح همراه با قرعه کشی ۳۰ دوچرخه و ۸ویلچر و سایر جوایز ارزنده در نظر گرفته شده است.

پورگل رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان فومن در جلسه با هئیت های ورزشی شهرستان با درخواست شرکت حداکثری مردم در این پیاده رویی خانوادگی خواستار توجه خانواده به لزوم مسئله ورزش و تاثیر ان به سلامت جسمانی و روحی خانواده شد.
مسعود پورگل با اشاره به اینکه خیلی از مدال های مهم در قهرمانی را دختران جامعه کسب میکنند گفت هنوز محیط و شرایط در شهر فومن برای ورزش بانوان فراهم نیست.

رییس اداره ورزش و جوانان فومن تصریح کرد متاسفانه انچه که من دلم می خواست برای خدمت به فومن صورت نگرفت و اتفاق نیوفتاد، چرا که فومن دارای پتانسیل ورزشی بالای است.
وی با اشاره به اختلاف های فرماندار وقت با شخص وی یادآور شد فرماندار وقت بدلیل همکاری نکردن به ورزش ومن خیلی آسیب های جدی رساند و خیلی آسیب ها به نماینده زد
بخاطر مشکل با من بودجه ورزشی شهرستان را صفر کرد و یعنی حق تک تک جوانان و ورزشکاران را نادیده گرفت، و ما تمام تلاشمان در سطح کشور برای گرفتن بودجه و اعتبارات ورزشی گذاشته ایم و مثل همیشه در سطح کشوری زودتر به نتیجه میرسیم.
وی در پایان از حضور خانم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان و دیگر مسئولین شهر و هنرمندان در پیاده روی روز جمعه خبر داد.
سیامک احمدزاده رییس هییت ورزش های همگانی در این جلسه عنوان کرد:
به مناسبت روز جهانی مواد مخدر پیاده روی خانوادگی در روز جمعه ساعت ۷نیم با قرعه کشی ۳۰ دوچرخه و ۷ ویلچر و در نظر گرفته شده است.
با توجه به اینکه قرار بود یک دستگاه پراید را به قرعه کشی بگذارند برای رواج فرهنگ دوچرخه سواری در شهر ۳۰ دستگاه دوچرخه را به قرعه کشی گذاشتند

احمدزاده افزود در جامعه افرادی داریم که کم توان هستند و محدود حرکتی داشته باشند که ۸ ویلچر تهیه شد.
احمدزاده رییس هئیت ورزشی های همگانی فومن گفت
هدف از تاکید بر لباس ورزشی را کتونی پوش کردن فرزندان ، پیرزن و پیرمردان شهر دانست و افزود میخواهیم شور و نشاط را به وجود آوریم ت شهر را جوان و پویا شود.