کد خبر: 9317تاریخ انتشار : ۱۲:۴۲:۱۹ - دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷

رئیس هیات فوتبال استان گیلان:

وضعیت سپیدرود تا دو روز دیگر مشخص می‌شود | در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست

قربانعلی الماسخاله، رئیس هیات فوتبال استان گیلان گفت: رای دادگاه در مورد مالکیت باشگاه سپیدرود رشت تا دو روز دیگر اعلام می شود و این باشگاه مالک اصلی خودش را می‌شناسد.

به گزارش بهجت خبر؛ ، درحالی که کمتر از ۱۰ روز دیگر به آغاز رقابت‌های لیگ برتر باقی مانده است اما هنوز وضعیت مالکیت باشگاه سپیدرود مشخص نیست و این تیم با دو مالک و دو مربی درحال آماده‌سازی جهت حضور در مسابقات هستند.

جواد تن‌زاده به عنوان یکی از مالکان باشگاه، علی نظرمحمدی را سرمربی سپیدرود معرفی کرد و این مربی با بازیکنانش در رشت تمرینات را دنبال می‌کنند و از طرف دیگر هم محمد نوین که مالک جدید سپیدرود است با خداداد عزیزی به توافق رسید و این مربی هم با تیمش در تهران تمرین می‌کند.

نکته جالب توجه در مورد دو مالک سپیدرود این است که روز گذشته چک هر دو نفر آنها که توسط بازیکنان و کادر فنی به بانک برده شد، برگشت خورد تا در اولین گام هر دو مالک نتوانند مشکلات مالی تیم را حل‌ و فصل کنند.

قربانعلی الماسخاله رئیس هیات فوتبال استان گیلان در مورد مشخص‌شدن وضعیت مالکیت سپیدرود در روزهای آینده گفت: «درحال حاضر هر دو مالک منتظر رای نهایی دادگاه در مورد این پرونده هستند که این رای هم قرار است دو روز دیگر صادر شود و در نهایت طبق رای دادگاه مالک اصلی سپیدرود مشخص خواهد شد.»

وی در خصوص اینکه از نظر هیات فوتبال استان گیلان تیم اصلی سپیدرود متعلق به کدام مالک است بیان کرد: «هیات فوتبال استان گیلان تابع تصمیمات اداره کل ورزش استان است و طبق نظر مدیرکل ورزش استان، ما تیم آقای نوین را که قراردادهایشان در هیات فوتبال هم ثبت شد به عنوان تیم رسمی می‌شناسیم.»

الماسخاله افزود: «اما در حال حاضر هیچ چیز قطعیت پیدا نکرد و باید منتظر رای دادگاه در این مورد باشیم. قطعا بعد از صدور رای دادگاه یکی از تیم‌های سپیدرود منحل می‌شود و تیم اصلی راهی مسابقات لیگ برتر خواهد شد.»

/آنا