کد خبر: 9549تاریخ انتشار : ۱۳:۵۴:۴۰ - شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷

دادستان فومن؛

دشمنان هر ترفندی را برای نابودی نظام اسلامی طراحی کنند به سنگ خواهد خورد

حجت الاسلام والمسلمین ایران عقیده دادستان فومن در یادواره شهدا محسنی پور و بزرگی در مسجد جامع فومن گفت: شهادت نورانیتیست که در آن چراغ راه مسیر انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی است. به برکت و نورانیت شهداست که این نظام و انقلاب تا به امروز از گزند حوادث و اتفاقات و دشمنی های استکبار جهانی محفوظ مانده است.

به گزارش بهجت خبر؛ حجت الاسلام والمسلمین ایران عقیده دادستان فومن در یادواره شهدا محسنی پور و بزرگی در مسجد جامع فومن گفت: شهادت نورانیتیست که
در آن چراغ راه مسیر انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی است. به برکت و نورانیت شهداست که این نظام و انقلاب تا به امروز از گزند حوادث و اتفاقات و دشمنی های استکبار جهانی محفوظ مانده است. این نورانیت و نگاه شهداست که نظام اسلامی از این بلاها و حوادثی که دشمنان به روش های مختلف برای انقلاب اسلامی فراهم بکند توانسته تا امروز در چهل سالگی خودش با افتخار و مباهات به جهان و خصوصا استکبار جهانی نشان دهد که هنوز نظام اسلامی پویا رو به جلو است و دشمنان هرخوابی که را برای این انقلاب ببینند هر ترفندی را برای نابودی نظام اسلامی طراحی کنند به سنگ بر خواهد خورد و به گور خواهند برد.

دادستان فومن اظهار کرد: دشمنان انقلاب و در راسش استکبار جهانی در این چهل سال بعد از انقلاب از تمام ظرفیت ها برای نابودی انقلاب اسلامی استفاده کرده است اما نتوانستند و هر موقع و هر زمان و در هر شرایطی خواست به این نظام اسلامی ضربه وارد کنند ولی موفق نشدند.

ایران عقیده ادامه داد:امروز هم به برکت خون شهدا و حضور مردم و ولایتی که در این نظام اسلامی به عنوان سکاندار و عمود خیمه نظام اسلامی است به این نظام اسلامی ضربه و آسیبی وارد نخواهند کرد. این وعده الهی است که هر جریانی و هر انقلاب و رویشی اگر در مسیر حق و صراط الی ا… قرار بگیرد باقی خواهد ماند و هر مسیری در صراط الهی قرار نگیرد از میان خواهد رفت. چون نظام اسلامی و انقلاب اسلامی در مسیر اهداف انقلاب اسلامی که همان انقلاب جهانی وارث پیغمبر و حکومت علوی، نبوی و برگرفته از متن دین است. یقینا باقی خواهد ماند و از همه حوادث و اتفاقات به قوه ی الهی سربلند عبور خواهد کرد. این وعده ای است که خدا به ما داده است و راه این انقلاب در مسیر انقلاب مستحکم و استوار بمانیم و پیروز خواهیم شد.

دادستان فومن افزود: شبیخون فرهنگی و تهاجم فرهنگی را ایجاد می کنند تا این رفتار نظام اسلامی عوض بشود. اما به این بسنده نمی کنند  این یک روشی است برای نابودی نظام اسلامی لذا ما باید دقت کنیم. از ابتدای انقلاب تا به امروز هدف اصلی دشمن همین بوده است کهنظام اسلامی را ساقط کند اما به ترفندهای مختلف. یک بار مباحث حقوق بشر، یک بار مباحث فرهنگی. یک بار مباحث زنان و جوانان، حقوق اقلیت ها و مباحث مختلف را در جامعه اسلامی مطرح می کنند. یک بار تحریم و فشار اقتصادی مشکلات روانی در جامعه اسلامی بوجود می آورند تا بتوانند نظام اسلامی را به ستوه بیاورند و در مقابلش سر تعظیم فرود آورند. اما هدف اصلی همان نابودی نظام اسلامی است نابودی کشوری است که مستقل است کشوری که حرف در منطقه و جهان دارد و می خواهد روی پای خودش بایستد.

دادستان فومن متذکر شد: علت اساسی و واقعی که دشمنان اسلام در مقابل نظام اسلامی قرار گرفته اند متد و ایدئولوژی است که در نظام اسلامی وجود دارد. از مبنای اعتقادی با نظام اسلامی مشکل دارند. آن اعتقادات و آن مبانی فکری و ایدئولوژی که در انقلاب اسلامی است هرگز با اعتقادات استکبار جهانی کنار نمی آید و با مذاکره و سخن گفتن رابطه درست نمی شود. نمی شود با کشوری که فرهنگ. سبک و متد، ایدئولوژی و اعتقادات تو را قبول ندارد نشست و مذاکره کرد جون اساس تو را منکر می شود و هر چه به او حرف بزنی او حرف خودش را میزند. او با موانع فکری تو مخالف است و با ترفندهای مختلف ورود می کند. هرچقدر در مقابل دشمن کرنش کنیم او در مقابل نظام اسلامی جریح تر می شود و هرچقدر مقاومت کنیم او عقب می کشد./عباس یکتا