کد خبر: 9624تاریخ انتشار : ۱۳:۰۸:۳۸ - دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه فومن؛

در این اوضاع حساس نمایندگان مجلس دو هفته مجلس را تعطیل کردند/حتما گرانی در فومن نیست که نماینده فومن و شفت این سوالات را امضا نکرده است/نماینده شهرستان بیاید در نماز جمعه جواب بدهد که چرا سوالات را از طرف مردم امضا نکرده است

حجت الاسلام و المسلمین میرشمس حسینی نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه فومن صبح امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت خبر با اشاره به اوضاع سخت معیشتی و اقتصادی در کشور گفت: واقعا جای تاسف دارد نمایندگانی که سوال کردند از رئیس جمهور که سوالات باید زودتر پرسیده می شد ولی حالا به هر جهت الان و در ٥ محور صورت گرفته است. نمایندگانی که امضا نکردند خصوصا نماینده شهرستان فومن البته معیشت مردم شهرستان فومن حتما خوب است و حتما هیچ مشکلی نیست و مردم فومن دغدغه معیشتی و اقتصادی ندارند. حتما گرانی در شهرستان فومن نیست که نماینده شهرستان های فومن و شفت این سوالات را امضا نکرده است. خوب است نماینده شهرستان بیاید در نماز جمعه و در جمع عمومی مردم واقعا جواب بدهد که چرا سوالات را از طرف مردم امضا نکرده است.

به گزارش بهجت خبر؛ حجت الاسلام و المسلمین میرشمس حسینی نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه فومن صبح امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت خبر با اشاره به اوضاع سخت معیشتی و اقتصادی در کشور گفت: با توجه به اینکه متاسفانه در سطح کشور وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم در وضعیت مناسبی نیست و فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم  قرار بود نگاه به درون و در مباحث اقتصادی سطح جامعه با عنوان تولید داخلی به طور جدی مورد توجه قرار گیرد ولی با همه این اوضاع و احوال وضعیت ارز و سکه که در یک وضعیت بسار نامناسب, نامتوازن و افسار گسیخته شده است. اینها یعنی اینکه باید آن نهادی که نظارت بر دستگاه اجرایی غیر از قانون گذاری که وظیفه ذاتی آن است به طور طور جدی پیگیر باشد که چرا اینجوری شده است.

حجت الاسلام حسینی در رابطه با نقش مجلس در رفع معضلات اقتصادی اظهار کرد:مجلس شورای اسلامی بار سنگینی روی دوشش است ولی متاسفانه یک اتفاق تلخ و ناگواری که دور از ذهن هم بود رخ داد که در این اوضاع حساس نمایندگان مجلس دو هفته مجلس را تعطیل کردند برای اینکه به اوضاع حوزه انتخابیه شان سر بزنند. یعنی واقعا نمایندگان مجلس از اوضاع حوزه انتخابیه شان خبر نداشتند؟ یعنی نباید می ماندند در مجلس و تعطیل نمی کردند تعطیلات تابستانی شان را و به فکر پیگیری و بررسی و تلاش برای رفع اینگونه مشکلات که وجود دارد می شدند؟

نماینده ولی فقیه سپاه فومن در ادامه افزود:  واقعا جای تاسف دارد نمایندگانی که سوال کردند از رئیس جمهور که سوالات باید زودتر پرسیده می شد ولی حالا به هر جهت الان و در ٥ محور صورت گرفته است. نمایندگانی که امضا نکردند خصوصا نماینده شهرستان فومن البته معیشت مردم شهرستان فومن حتما خوب است و حتما هیچ مشکلی نیست و مردم فومن دغدغه معیشتی و اقتصادی ندارند. حتما گرانی در شهرستان فومن نیست که نماینده شهرستان های فومن و شفت این سوالات را امضا نکرده است. خوب است نماینده شهرستان بیاید در نماز جمعه و در جمع عمومی مردم واقعا جواب بدهد که چرا سوالات را از طرف مردم امضا نکرده است.

وی ادامه داد: یعنی مردم شهرستان فومن واقعا هیچ دغدغه ای ندارند و در امنیت و آرامش اقصادی کامل بسر می برند. هیچ فشار اقتصادی رو خانواده هایی که تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند. کسانی که در روستاها با معشیت سخت روبرو هستند و در خود شهر واقعا هیچ مشکلی نیست؟ خیلی جای تعجب و تاسف است

حجت الاسلام حسینی در پایان خاطرنشان کرد: ان شاالله که زد و بندها سیاسی نبوده باشد, ان شاالله که فقط دفاع از جناح نبوده باشد, انشاالله که ساده انگاری و سطحی نگری بوده باشد و برای دفاع از تعدادی به اصطلاح جناح نبوده باشد. ان شاالله خداوند کمک کند واقعا آن چیزی که حق این مردم است به آن ها برسد. عزت شان، شرف شان، آقایی شان صلابت ملت ایران حفظ بشود و انشاالله دشمن چه داخلی و چه خارجی در این صحنه زمین گیر بشوند و با خفت و خواری به زباله دان تاریخ بپیوندند.

/عباس یکتا

  1. تقوی ازبری گفت:

    دمت گرم حاجی خوب گفتی
    نماینده شکم خودش و زن و بچش سیره و بفکر فقرا نبست وگرنه بجای سوال از رییس جمهور باید استیضاح را امضا میکرد