کد خبر: 9678تاریخ انتشار : ۱۵:۵۱:۵۹ - جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷

رئیس دانشگاه دامون فومن:

تاثیر گذاری بالای خبرنگاران در فرهنگ و سیاست‌ شهرستان / دانشگاه و رسانه باید پشتیبان یکدیگر باشند

رحمت پورمحمد رئیس دانشگاه دامون فومن با تبریک‌ روز خبرنگار گفت: این نشست برای نخستین بار در دانشگاه دامون فومن برگزار می شود.

به گزارش بهجت خبر؛ رئیس دانشگاه دامون فومن با تصریح براینکه خبرنگاری حرفه سختی است، افزود: گفتن مشکلات و کاستی ها کار راحتی نیست.

وی با یادآوری اینکه همه می خواهند که خبرنگاران ثناگو آن ها باشند، خاطرنشان کرد: البته وظیفه خبرنگار این است که همه ابعاد را ببیند.

این مسئول با اشاره به اینکه هیچ ابزاری‌ کارساز تر و تاثیر گذار تر از عرصه رسانه در ترویج فرهنگی جامعه نیست، افزود: توسعه فرهنگی پیش زمینه توسعه همه ابعاد جامعه خواهد شد.

پورمحمد با بیان اینکه خبرنگاران تلاشگران بی منت هستند، متذکر شد: رسانه و دانشگاه در آگاهی بخشی جامعه و مردم هدف مشترکی دارند.

رحمت پور محمد با تصریح براینکه دانشگاه خود را از آن جامعه رسانه می داند، گفت: رسانه و دانشگاه باید پشتیبان یکدیگر باشند.

رئیس دانشگاه دامون فومن با یادآوری اینکه دانشگاه و رسانه اعتبار یک‌ شهر است، ادامه داد: اگر رسانه ها از مراکز فرهنگی و دانشگاهی حمایت نکنند توسعه فراهم‌ نخواهد شد.

وی با تاکید براینکه این دانشگاه بیش از ۸۰۰ دانشجو، ۷۰ استاد و ۱۴ کارمند دارد، اضافه‌ کرد: فومن در عرصه فرهنگ و رسانه بسیار فعال است.

رئیس دانشگاه دامون فومن تاثیر گذاری رسانه های شهرستان را بسیار توصیف کرد و افزود: دانشگاه دامون دارای سطح کیفی تحصیلی بالایی است که نیازمند حمایت مردم، رسانه ها و مسئولان است.

خبرنگار/عرفان منصوریان