کد خبر: 9714تاریخ انتشار : ۱۸:۲۴:۴۴ - شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷

یادداشت/رضا صادقی؛

” وقتی قاتل خود بازپرس و قاضی می شود”

فراموش نمی کنیم که این کشور ِ خونخواره که نایره جنگ در دنیا است ، در زمان جنگ تحمیلی یک هواپیمای مسافر بری کشور ما را با ۲۹۰ مسافر در خلیج فارس منهدم کرد و دولت امریکا به فرمانده جنایت کار این رزم ناو امریکایی ( وینسنس ) مدال شجاعت اعطا کرد!

به گزارش بهجت خبر؛ دولت وهّابی سعودی روز گذشته یک اتوبوس حامل دانش آموزان یمنی را مورد تجاوز و حمله هوایی قرار داد که بیش از ۵۰ تن دانش آموز در این جنایت کشته شدند.

این موضوع که انعکاسی زیادی در مطبوعات و رسانه های جهانی داشت ، لاجرم به شورای امنیّت رسید و شورای امنیّت بدون محکومیّت عربستان از این حادثه صرفاً اظهار ناخرسندی کرد !

سازمان ملل تماماً در اختیار ۵ کشور بزرگ که از حق وتو برخوردارند و نیز اسراییل می باشد و عملاً اختیاری برای چنین جنایاتی و مشابه این هم ندارد.

عربستان سعودی بخشی از بودجه این سازمان را تامین می کند تا در چنین مواردی حامی جنایات و تعدّیّات این کشور شود ( به تعبیر اولی رشوه دهی ).
تجاوز عربستان به یمن ناقض منشور سازمان ملل است. دبیر کل این سازمان پوشالی ترین دبیر کل در میان تمام سازمان های جهانی است که هیچ گونه اختیاری ندارد و تنها کارش زد و بند است.

مضحک تر آن که دولت امریکا از دولت سعودی خواسته خودت تحقیق و تعقیب کن ببین که آیا کم کشته ای یا زیاد!؟

این دولت جنایتکار که داعیه دار حقوق بشر در جهان است تا کنون بیشترین تجاوز را در سطح جهان داشته است و در دهه ۷۰ میلادی دو میلیون ویت کنگی را در شرق آسیا کُشت تا برای آنان یک نظام حکومتی وابسته به خود ایجاد کند.

فراموش نمی کنیم که این کشور ِ خونخواره که نایره جنگ در دنیا است ، در زمان جنگ تحمیلی یک هواپیمای مسافر بری کشور ما را با ۲۹۰ مسافر در خلیج فارس منهدم کرد و دولت امریکا به فرمانده جنایت کار این رزم ناو امریکایی ( وینسنس ) مدال شجاعت اعطا کرد!
همچنین امریکا در دوران دفاع مقدّس به حمایت از صدام وارد جنگ با ایران شد و دو ناوچه نیروی دریایی ارتش به نام های جوشن و سهند را در آب های خلیج فارس غرق کرد.

از این که این کشور جنایت پیشه همواره راه باطل را بجای حق بر می گزیند و وارونه رفتار می کند ، در سرشت و طبیعت زمامداران سرمایه دار و جنگ طلب امریکایی نهفته است.

هستند در داخل کشور خوک صفتانی که از این کشور جنایت کار و همواره متجاوز که اولین بمب اتم را با بی رحمی تمام استفاده کرد حمایت می کنند.
و اینک هم یک رییس جمهور به غایت بی فرهنگ و وحشی که هیچ حرمتی برای پیمان های بین المللی قائل نیست ، تنها با استفاده از سرمایه هنگفت خود توانسته رییس جمهور شود و جهانی را نگران بی مبالاتی های خود سازد.
نقض برجام و تهدید کشورهای مستقل و به مخاطره انداختن همه پروتکل های بین المللی بخشی از آن یاغی گری ها است.

رضا صادقی
۲۰ مرداد ۹۷